2737
2734
عنوان

خاطره زایمان طبیعی من😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 62072 بازدید | 1290 پست
داستان رو خوندم خیلی خوب بود🌝💫 آدریانا خانم الان 3 سالشه؟خدا حفظش کنه❤

فدات بسم من باعث افتخاره که خوندید اره قشنگم دخملم ۳ سالشه خانمی شده برای خودش تروخدا بیین چقدر زود میگذره همه چیز

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
فدات بسم من باعث افتخاره که خوندید اره قشنگم دخملم ۳ سالشه خانمی شده برای خودش تروخدا بیین چقدر زود ...

ای جان معنی اسمشو سرچ کردم خیلی قشنگ و خاصه

کنجکاو شدم ببینمش

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان معنی اسمشو سرچ کردم خیلی قشنگ و خاصه کنجکاو شدم ببینمش

فدات بشم من. من کلا دنبال اسم های خاص و تک بودم دوست داشتم اسمش انگشت شمار باشه من خودمم بخاطر معنی ش انتخاب کردم این اسم رو

ای جان دلم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

عزیزم داستان زایمانتو خواندم 

خیلی زیبا بود 

انشالله در کنار همسرت و دختر قشنگت سالم و خوشبخت باشید 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2731
عزیزم داستان زایمانتو خواندم  خیلی زیبا بود  انشالله در کنار همسرت و دختر قشنگت سالم و خ ...

اقتخار دادید که خوندید مهربون ترینم فدای شما بشم یه دنیا ممنونم 

عزیرممم من الان توی رست تایمم یکم دیگه ساعت چهار و نیم باید اتاق عمل باشم برای یه زایمان

اشک توی چشمم حلقه زد واقعا خیلی حس خوبی داد 😍

سلامت باشین همیشه

کو باشد و من باشم و اغیار نباشد🪐✨
عزیرممم من الان توی رست تایمم یکم دیگه ساعت چهار و نیم باید اتاق عمل باشم برای یه زایمان اشک توی چش ...

ایییی خداااا پس من دارم با یه مامان خانمِ ناناز صحبت میکنم الان درسته؟ ایییی جاااان دل مننن قدم تو رسیده ت مبارک باشه ایشاالله که بخیر و خوشی بغلش بگیری و این فندوقی نامدار باشه برامون ایشاالله که زیر سایه پدر و مادرش بزرگ شه و پدر و مادر گلش هم عاقبت بخیری شو بیینم 

التماس دعا دارم ازت منم کلی دعا کن الان تو پاک پاک هستی منو حسابی دعا کن

ایییی خداااا پس من دارم با یه مامان خانمِ ناناز صحبت میکنم الان درسته؟ ایییی جاااان دل مننن قدم تو ر ...

ای جون دلم😍😍😍

خوش به حال آدریانا با این مامان نازش که به دل میشینه حرفاش❤🌱

نه عزیزدلم من مامان نیستم به عنوان کادر درمان توی اتاق زایمان بودم رزیدنت هستم😅

ولی انقدر شما وایب مثبت دادی دوست داشتم مامان بودم واقعا😅😂

انشالله شما و همسرتون و دختر نازتون همیشه سالم و شاد باشین 

آدریانا جانم که الان با توجه به تاریخ تاپیکتون خانومی شده بشه چراغ دلتون ❤🌙 

2740
ای جون دلم😍😍😍 خوش به حال آدریانا با این مامان نازش که به دل میشینه حرفاش❤🌱 نه عزیزدلم من مامان ...

ای خدااا ایییی جانم پس شما از فرشته های کادر درمان هستید ای خدا پس چقدر من خوش سعادت هستم که همچین فرشته ی سفید پوشی تاپیک منو خونده به به 🥰خدا حفظتون کنه ایشاالله که اینقدر به مامانای مهربون کمک میکنید راحت زایمان کنن و خاطره ی خوبی از زایمان شون تو ذهن شون نقش ببنده خدا نگهدارتون باشه عزیزای دلم😍شما الان مامان تک تک کوچولو هایی هستید که به کمک شما بدنیا میان😇مادر دوم شون شما هستید دیگه

فدات بشم من خاله جونی ادریانا جونم دست بوسته اره خاله جون جوجه ی ما ۳ سالشه الان اینقدر بلبل زبون و شیطون شده قورت میده دیگه مارو😂 مثل معنی اسمش شده درخشش خونمون ماه خونمون  

ای خدااا ایییی جانم پس شما از فرشته های کادر درمان هستید ای خدا پس چقدر من خوش سعادت هستم که همچین ف ...

عزیزم😍😍

شما خیلی لطف داری گل من و داری بیش از حد شرمندم میکنی🥰🥰🥰 ماهم مسئول خدمتیم به خلق خدا تا جایی که جون داشته باشیم✨

بمب انرژی هستی ماشالله❤😍

هم اسمش قشنگه و هم معناش انشالله سالم و سلامت قد بکشه و کیفشو ببری دختر نازمونو😍

از طرف من ببوسین روی ماه ماه خونتونو❤

عزیزم😍😍 شما خیلی لطف داری گل من و داری بیش از حد شرمندم میکنی🥰🥰🥰 ماهم مسئول خدمتیم به خلق خدا ...

عزیزدلمی من که خودم از همکاراتون بهترین خاطره تو ذهنمه و الان وقتی شغل مقدس تو گفتی تمام اون خاطرات شیرین و جذاب برام تداعی شدن🥺😍دشمنت شرمنده باشه الهی قشنگم

فدااااات بشم شمااااا

مرررسی خاله جونی نظر لطفته ایشاالله ماهم یه روزی نی نی ناز نازی تو رو بیینیم و کلی بُچُلونیمش منو ادریانا🤤🤩 قربونت برم دست بوسته خاله جونش

عزیزدلمی من که خودم از همکاراتون بهترین خاطره تو ذهنمه و الان وقتی شغل مقدس تو گفتی تمام اون خاطرات ...

ای جان دلم❤❤

خیلی خوشحال شدم از مصاحبت با شما خانم 

خیلی خوش مشرب هستین😍✨

ای جان دلم❤❤ خیلی خوشحال شدم از مصاحبت با شما خانم  خیلی خوش مشرب هستین😍✨

عزیزدلمی مهربونم موفق و تندرست باشی🤩

سلام ببخشید خاطره زایمانتون صفحه چنده؟ منم میخوام بخونم

الهی شکرت که از نعمت های نازت به منم  هدیه دادی خدایا جوجه مو سالم بغل بگیرم الهی آمین. خدایا شکرت هزاران هزار بار
2706