2737
2734

ان شالله ک باشی گلم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شاالله دعا کن برام ده ماهه که اقدامم

حتماـدعاگو هستم منم۱۸ماهه منتظرم 😔

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
عزیز برا من دو قلو بود بتام بالا بود همون روز مثبت شد اما شما یه هفته صبر کن  التماس دعا

سلام عزیزم بتا چند بود...من از 17 اردیبهشت تا 31 نزدیکی داشتم نزدیک 6 بار...اقدام بودم.... بعد سوم این ماه بی بی زدم مثبت شد رفتم پنجم ازمایش دادم گفت مثبت با بتا 148 خوبه بنطرتون بتا من بعد اون ماه قبل نهم عادت شدم تا 15.16 بود این ماه هم باید نهم پریود میشدم 

2738
دختر بارداری بالای 50 بتا بارداری رو نشون میده مبارکت باشه مامان خوشگله

مرسی عزیزدلم 😍  خودمم خیلی خوشحالم اخه بعد چهار سال ....منم دوقلو دوسدارم بنظرتون دوقلو هست یانه من زودتر موعد پریودیم فهمیدم درستم نمیدونم چند هفتمه الان 

مرسی عزیزدلم 😍  خودمم خیلی خوشحالم اخه بعد چهار سال ....منم دوقلو دوسدارم بنظرتون دوقلو هست یا ...

عزیزم ببین تو نهم پری شدی پس هر ماه تو سر 9 برج کامل میشه

تو تقویم نگا کردم 

هر دو شنبه هم هفته ت پر میشه 

پس الان یعنی 1 ماه و یک روزته 

و 4 هفته و 4 روزته یعنی تو هفته 5 رو داری کامل میکنی

عزیزم ببین تو نهم پری شدی پس هر ماه تو سر 9 برج کامل میشه تو تقویم نگا کردم  هر دو شنبه هم هف ...

واقعا اخه میبینم یکم شکمم جلو اومده ..... ولی دکتر گفت اللن خیلی کوچیکه سونو بنویسم اصلا مشخص نیست برو سه هفته دیگه بیا که تو سونو مشخص بشه ..  

بعد شیاف میزنم زیر دلم درد میکنه شیاف پروژسترون 400

بعد امروز عفونت ادراری متوجه شدم دارم اخه ازمایش دادم حالا نمیدونم دل دردم مربوط به عفونت هست ... شنبه ولی نیرم دکتر

عزیزم شما بتا چند بود برا دوقلو؟؟؟

اخه همه میبینم بالا هزار مال من148 

واقعا اخه میبینم یکم شکمم جلو اومده ..... ولی دکتر گفت اللن خیلی کوچیکه سونو بنویسم اصلا مشخص نیست ب ...

تو به بقیه نگا نکن کل اعضای بدن تو با ابجیت فرق داره چه برسه به غریبه 

من سر 8 هفته یه باره رفتم برا تشکیل قلب 

دکترت راست میگه الان خیلی کوچولو اندازه ی کنجده