2737
2734
عنوان

ناراحتم. :(

110 بازدید | 9 پست

شوهرم تک فرزنده و منم یه داداش دارم. 

یه پسر یکساله داریم. 

کلا پسرم یه دایی داره. با دو تا مامان بزرگ. 

منو شوهرم پدر هم نداریم‌‌. 

بقیه رو میبینم همه دورشون شلوغه. کلی فامیل و دوست. 

من حتی از دوستم شانس نیاوردم. 

خلاصه .. 

امروز ک لیست واسه تولد پسرم میگرفتم حس کردم چقدر تنهاییم ما‌. کلا با کلی آدم غریبه (مثلا با مادر زن خانوم پسر خاله شوهرم‌ .. یا مثلا همسایه ها و... ) کلا شدیم ۳۰ نفر. 

شوهرمم مثل من عاشق رفت و آمده. ولی واقعا کم جمعیت بودن خیلی بده. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

تصمیم دارم حداقل ۴ تا بچه دنیا بیارم تا بزرگ شدن ما هم پرجمعیت بشیم. 😔😔😔

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

انشاالله خودت چهارتا بچه صحیح و سالم خدا بهت بده همچین دورت شولوغ بشه در اینده هم سرت با عروسو داماد گرم بشه،،،،اونوقته که حسرت یه روز بی دغدغه مثل اینروزاتو بخوری😃بوس به کلت☺😘

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشا بیاین دردودل کنین باهام بگین شما چه جوریه خانواده هاتون. 

2728

عزیز دلم واقعا اهمیتی نداره باید دلاتون با هم یکی باشه حتی اگه سر جمع بشین ده نفر ما اگه کل فامیلای دو طرفو جمع کنی شاید صد نفر بشیم ولی چه فایده داره وقتی با نصفشون قهریم یا اینکه همش پشت هم حرف میزننو کلا کینه و اینا هیچ جا هم با هم بیرون نمیریم هر چند وقت یک بار هم شاید بعضیااااا شونو خونه هم ببینیم

انشاالله خودت چهارتا بچه صحیح و سالم خدا بهت بده همچین دورت شولوغ بشه در اینده هم سرت با عروسو داماد ...

مرسی فداتبشمممم. بخدا آرزو شده واسم 

مرسی فداتبشمممم. بخدا آرزو شده واسم 

خدانکنه ،انشاالله،،،،اون روزا دور نیست😍😍😃

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
عزیز دلم واقعا اهمیتی نداره باید دلاتون با هم یکی باشه حتی اگه سر جمع بشین ده نفر ما اگه کل فامیلای ...

قبول دارم. باز آدم میدونه تنها نیست و دورش شلوغه. 

2738
قبول دارم. باز آدم میدونه تنها نیست و دورش شلوغه. 

نهههه اصلا اینطوری نیس فک میکنی بر عکس من الان خودم انقد دلم میسوزه که انقد پرجمعیتیمو

مثلا خیلی میتونیم بیرون بریمو با هم خوب باشیم ولی اصلا نیستیم همش میبینم دوستام خیلی جمعیتشون کمتره ولی همش خونه همنو بیروننو خیلی هم با هم خوبن

ماهم همین مشکل رو داریم. باید با خانواده‌ای دیگه ارتباط بر قرار کنید. تنها نمونید بچه افسرده میشه. حتما روابط اجتماعی تون زیاد کنید. این معضل بزرگیه که باعث  افسردگی میشه. حتما واسش هزینه کنید.