2733
2734
عنوان

کمککک.... فوری می خوام

1140 بازدید | 15 پست
سلام
امروز جواب ازمایش خونمو گرفتم نوشته گلبول سفیدم 3000 تا زیاده خیلی نگرانم
یکشنبه وقت دکتر دارم نمیدونم چیکار کنم؟ کسی هست اطلاعی در این مورد داشته باشه ممنون میشم.
ضمنا من 28 هفته باردارم واز مامانای گل وبا تجربه کمک میخوام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم معمولا خوب نیست زیاد گلبول سفد زیاد باشه منم هم اینجوری بودم دکتر به من یک انتیبیوتیک داد و مایعات زیاد و لیمو ترش اما نترس زود برو دکتر نمبخوام بترسونمت اما این تعداد ممکنه باعث زایمان زود رس بشه امیدوارم مشکلت حل بشه
البته استرس نداشته باش و زود برو جوابتو دکتر ببنیه ازمایش قبلیتم ببر البته من تو ازمایش ادرارم اینجوری بود ها
در بارداری نباید گلبول سفید زیاد باشه اگه باردار نبودی ایرادی نداشت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من گلبول سفید توی ادرارم بود اره گلم اما الن ه م مایعات زیاد میخورم تا دیگه مشکلی نیاد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اما هانا جان نه اینقدر زیاد تا یک حدی باید باشه زیادش خطر زایمان زود رس میاره گلم مخصوصا گلبول سفید در ادرار
باید حتما دکتر ببینیه و با ازمایشات قبلیت مقایسه کنه اگه لازم باشه خودش میگه چی کار کنی در ضمن باید محیط ادرار را اسیدی نگه داری پ هاش باید کم باشه 5 یا 4 نباید زیاد بشه
خوب پس فکر کنم مشکلت مثل من نیست گلم من تو از ادرارم بود
صنم جون اصلا نترس توی بارداری خیلی ها اینجوری میشن مال منم تقریبا اومد بالا ولی مواظبت و دکتر کمکت می کنه من حتی نی نی م هم که به دنیا اومد گلبول سفیدش بالا بود و فیلم زایمانم را که دیدم دکتر نوزادا به دکترم گفت گلبول سفیده بچه خیلی بالا است و دکترم گفت هیچ ایرادی نداره توی حاملگی حتی بعضی ها تا 2500 یا 3000 هم می رسه اصلا استرس نداشته باش استرس از گلبول بدتره !
2706