2737
2739
عنوان

ای خدا دلم گرفته

70 بازدید | 11 پست

امشب رفته بودیم جایی مهمونی یکی از اقوام دوتا بچه داشتن دوباره زنش حامله شده بود کیست ریزه هم داشت میگفت بادوبار اقدام باردار شده...اونوفت ما...باید این همه بدوییم ببینیم اخرش چی میشه😭😭😢😢😢😢😢تو حکمت خدا موندم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغون شدم😭😭😭😭😭😭همه دور بریام حاملن ب جز من

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731

امیدت بخدا باشه ....خداروشکر کن تنت سالمه شوهرت سالمه...بچه ک همه ی زندگی نیس...خدا صلاح بدونه میدونه به وقتش

نمیشه ک زورکی خواست یه چی رو از خدا ... توکل کن ب خودش بگو خدا هر چی تو بخوای ببین چطوری معجزه میکنه برات

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
امیدت بخدا باشه ....خداروشکر کن تنت سالمه شوهرت سالمه...بچه ک همه ی زندگی نیس...خدا صلاح بدونه میدون ...

این فرق گذاشتناش واسه چیه؟نمیبینه نابود شدیم؟دلش برامون نمیسوزه😭

این فرق گذاشتناش واسه چیه؟نمیبینه نابود شدیم؟دلش برامون نمیسوزه😭

فرق؟چه فرقی؟پیشونی نوشت هرکی با بقیه متفاوته....هزارنفر تو دنیا سرطان دارن؟اونا بیان‌بگن چرا خدا فرق گداشتی؟میخوای یه روز فقط یه روز از زندگیتو مثل اونا باشی؟

چیزایی ک داری رو ببین ن چیزایی ک نداری....فک نکن از رو خوشی دارم شعار میدما نع....خدا خودش شاهده ۲۳ سالمه سه تا سقط داشتم کورتاژ شدم کلی نا امید شدم مایوس شدم 

بثول ت  همه ی دوستامو کسایی ک باهاشون رفت و امد داشتیم بعد من‌ازدواج کردن زودتر از من بچه دار شدن ...همه ی حرفاتو میفهمم از ته دل...

ولی خدا جای حق نشسته .....از ته دل بهش اعتماد کن

2740
فرق؟چه فرقی؟پیشونی نوشت هرکی با بقیه متفاوته....هزارنفر تو دنیا سرطان دارن؟اونا بیان‌بگن چرا خدا فرق ...

اخه چرا نباید خدا بهم بده؟چرا اینقد التماسش میکنم.چزا هر چی مشکله سر راه منه.از یه طرف خودم از یه طرف شوهرم دیگه دیونه شدم کم اوردم

چیزایی ک داری رو ببین ن چیزایی ک نداری....فک نکن از رو خوشی دارم شعار میدما نع....خدا خودش شاهده ۲۳ ...

نمیکشم دیگه😭😭😭😭😭من جلوتر از همشون عروسی کردم همشون بچه دارن یا حاملن هر جا میرم حرف بچس دیگه خسته شدم

نمیکشم دیگه😭😭😭😭😭من جلوتر از همشون عروسی کردم همشون بچه دارن یا حاملن هر جا میرم حرف بچس دیگه خس ...

سخته میفهمم ....میگم‌خودمم‌کشیدم درکت میکنم ولی با خودتو زجر دادن زود نتیجه نمیگیری که....باید اروم‌باشی هرچی ارومتر و بیخیال تر باشی زودتر نتیجه میگیری بقران....

سخته میفهمم ....میگم‌خودمم‌کشیدم درکت میکنم ولی با خودتو زجر دادن زود نتیجه نمیگیری که....باید اروم‌ ...

😭😭😭😭😭حالا چطوری اروم بشم مگه میشه؟عزیزم تو مشکلت چی بود؟ببخشید خیلی ناراحتم