2733
2734
عنوان

دندونپزشکی در بارداری

56 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

من هفته 12 بارداری رو شروع کردم و الان دندون عقلم شکسته و به شدت درد میکنه

ودارم داغون میشم از دردش

هرکاری میکنم خوب نمیشه

به نظرتون الان دندونپزشکی ضرر داره؟ یابازم باید صبر کنم

البته خیلی سخته

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

بله تا بعد از زایمانت بای  صبر کنی

میخک درد دندونو خیلی خوب میکنه منتهی نمیدونم تو بارداری استفاده ازش مجازه یا نه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
بله تا بعد از زایمانت بای  صبر کنی میخک درد دندونو خیلی خوب میکنه منتهی نمیدونم تو بارداری است ...

میخک گذاشتم. یکی دوماهه دارم با میخک میگذرونم

الان دیگه جواب نمیده و میخکم دردش رو بهتر نمیکنه

نمیدونم بروفن خوبه یا نه

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دنتول از داروخونه بگیر کامل دندونت رو بی حس میکنه دنتول با میخک فرق داره ولی برای ۵دقیقه آتیش میگیری ولی بعدش کانل بی حس میشه چند روز پشت سر هم بزار خوب خوب میشی فقط از داروخونه بپرس برای بارداری ضرر نداشته باشه

2731
میخک گذاشتم. یکی دوماهه دارم با میخک میگذرونم الان دیگه جواب نمیده و میخکم دردش رو بهتر نمیکنه نمی ...

تو نت بزن ببین منع مصرف اگه نداره بخوز

ولی در کل کارای دندونپزشکی خوب نیست تو بارداری

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
عزیزم دنتول از داروخونه بگیر کامل دندونت رو بی حس میکنه دنتول با میخک فرق داره ولی برای ۵دقیقه آتیش ...

دنتافورت رو میدونم توی بارداری و شیردهی مجاز نیس ، البته دنتافورت عصاره میخکه دنتول اطلاع ندارم

2738

دنتول خریدم خیلی بهتر شدم

الان اصلا درد ندارم

ولی تا دوسه هفته دیگه بگذره میخوام بکشمش

دوستان من الان اواخر ماه شش هستم، دندونم سه ماهه اصلا درد نداشته

به نظرتون بکشمش؟>

یا صبر کنم

دندون عقله و باید جراحی بشه