2737
2734
عنوان

پوست شکمم میسوزه😭😭😭

986 بازدید | 17 پست

تکلیف ترش کردن معدم کم بود حالا پوست شکمم دقیقا پوست بالای معدم میسوزه جوری ک فک میکنم الان پاره میشه 😭۳۲ هفته استم 

ایا کسی اینجوری بوده؟

اگر راه حل دارین ممنون میشم بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره منم شنیدم  کاش کچل بود وای😞

قدر الانو بدون خوب استراحت کن ک بعد  یه شبم نمیتونی راحت بخوابی .من الان ۱۲  روزه زایمان کردم  درس نخوابیدم دلم لک زده واسه حاملگیم

😍عاشقتم که😍
2740

من کلا مشکل معده داشتم از وقتی حامله ام روزی یه قرص معده میخورم وگرنه میمیرم ولی پوست شکمم احساس میکنم خیلی داره کش میاد حالم دیگه داره بد میشه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

چرب كن عزيزم

من ميخوام باردار بشم چند ماه بعد

خيلي سخته؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
چرب كن عزيزم من ميخوام باردار بشم چند ماه بعد خيلي سخته؟

سختی های خودشو داره ولی وقتی تکون میخوره همش یادت میره لذتشو میبری با هر لگدش کلی قربون صدقش میری

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
سختی های خودشو داره ولی وقتی تکون میخوره همش یادت میره لذتشو میبری با هر لگدش کلی قربون صدقش میری

اي جااانم خدا حفظش كنههه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....