2733
2734
عنوان

پدرشوهرم مهمونی پاگشا نمیگیره....

256 بازدید | 25 پست

سلام. ..تازه عقد کردیم... از اولش تا حالا پدرشوهرم و مادرشوهرم هیچ خرج خاصی نکردن...نه زیرلفظی دادن سر عقد نه چیزی... حالا فهمیدم پاگشا هم نمیگیرن! شوهرم گفت خودم میخام رستوران بگیرم شما رو با مهموناتون دعوت کنم! عجبم از این همه خساست... وضع مالیشونم خوبه ....

حالا یه چیز دیگه که ناراحتم کرده اینه که...

چند روز پیشا یه مهمونی دعوتمون کردن... اصلا به مامانم یا من زنگ نزدن... فقط شوهرم گفت شمام دعوتین...

امشبم خونه جاریم دعوتیم باز همین داستان تکرار شد کسی زنگ نزد!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما بودین ناراحت نمیشدین?ی زنگ بزنن چی شون میشه ?

حتما اینکارا سرشون نمیشه

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
چند روز پیشا یه مهمونی دعوتمون کردن... اصلا به مامانم یا من زنگ نزدن... فقط شوهرم گفت شمام دعوتین... ...

واسه خودتون احترام قائل باشین ازاول! نرید اگر گفتن بگین چون بما زنگ نزدن و ماعادت نداریم!

2740

نرو بزار از اول احترام گذاشتن بهتو ياد بگيرن 

اگه الان نكني تا اخر زندگيت همينه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

نقطه ضعف نده دستشون بدونن ناراحت میشی دیگه بل میگیرن شروع می کنن... متاسفانه بعضی از خانواده ها با تازه واردا از این کارا میکنن نمی دونم چرا بعد یه مدت بادشون می خوابه خوب میشن خوبم نشن مهم شوهرته که بهت احترام بزاره اونا هم ببینن همین... با این حرفا زندگیتو تلخ. نکن

منم عقد بودم پاگشا نکردن،در حالی که جشن عقدو‌پدرم تو تالار گرفت و‌ شام خونه ی پدرم بودیم همه فامیلهای درجه ۱خودم و همسرم، آخر مراسم مادرمن ،به همسرم جلوی همه دستبند طلا هدیه بهش داد،ولی مادرشوهرم اینا اصلا منو پاگشا نکردن و هدیه ای به من ندادن،مهم اینه که خداروشکر همسرم چیزی برام کم نزاشت خودش🙂🙏

دل من گِردِ جهان گشت و نیابید مثالش⁦♥️⁩
2706