2737
2734
عنوان

خانوما خیاطا بیاین من سوال دارم😢

148 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من طلاق گرفتم چهارساله بیکارم دخترمم باخودمه ازخیاطی هیچی بلدنیستم 😢 میگم بنظرتون برم کلاس خیاطی؟؟ یادمیگیرم؟ اخه ازبس همیشه افسردم بخودم امیدی ندارم مغزم بکشه بتونم باخیاطی یه درامدی داشته باشم میشه کمکم کنین بگین چه کلاسی برم کلا هرچی میدونین که میشه کمکم کنه بهم بگین

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

کلاسا ارایشگری میتونی بری 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیاطی خیلی درامد داره...البته اگه کارت تمیز باشه ...

اول برو نازک دوزی به روش متریک...

متریک روشی هست که تو کاردانش درس میدن...خیلی سخته ولی لباسهای به روش متریک فوق االعاده زیبا هستند رو تن میشینن...

بعدش هم برو اموزش لباس مجلسی ...این  خیلی خیلی درامد  داره

یه جا برو که کلاسه الگو سازی و طراحی لباس درست حسابی باشه قشنگ یاد بگیری یه آموزشگاه خوب خصوصی این فنی حرفه ای و اینا زیاد جالب نیست نمی دونم شایدم کسایی راضی باشن ولی من هرکیو دیدم راضی نبوده، یه جای خوب برو خیلی کاره خوبیه کم کم میتونی طرح بزنی اجراش کنی به مزونا یا تولیدیا بفروشی یا شخصی دوزی مار کنی هنره خیلی خوبیه

عزیزم ان شاالله موفق باشی وخدا کمکت کنه

بله گلم یاد میگیری اصلا ب خودت تلقین بد نکن

من خودم کلاس رفتم آموزشگاه خیاطی برو حتمااااااا هم اینکه خیلی واسه روحیت و مشغولیاتت خوبه وهم اینکه میتونی باهاش درآمدی داشته باشی

من دیدم کسایی ک سن بالایی داشتن وحتی سواد زیادی هم نداشتن ولی خیلی خوب یادگرفتن خیلی راحته عزیزم  سریع یاد میگیری ....حتما برو انجامش بده یاد گرفتی میتونی تو تولیدی هم کار کنی یا سفارش لباس فرم مدارسو بگیری وهزار جور کار دیگ ولی فکر خوبیه حتما برو موفق وخوشبخت باشی

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
2738
خیاطی خیلی درامد داره...البته اگه کارت تمیز باشه ... اول برو نازک دوزی به روش متریک... متریک روشی ...

برای من که تاحالا دور خیاطی نرفتم خوبه؟؟ 

آرایشگری چیزی برام نداره شهرمون کوچیکه همه هم اکثرا پیش یه ارایشگاه خاص میرن اینجا

همه رشته های خیاطی رو برو....

نازک دوزی ...مجلسی ...ضخیم دوزی...راسته دوزی واسه خودت استاد باش...

درامدشون روزانه از سیصد هزار تومن به بالاست...البتهباید با حوصله و  تمیز. باشه کارت

عزیزم ان شاالله موفق باشی وخدا کمکت کنه بله گلم یاد میگیری اصلا ب خودت تلقین بد نکن من خودم کلاس ر ...

مرسی عزیزم حرفات امیدوارکننده هست😍

همه رشته های خیاطی رو برو.... نازک دوزی ...مجلسی ...ضخیم دوزی...راسته دوزی واسه خودت استاد باش... ...

راساش بی پولی امونم روبریده دیگه میخوام یکاری کنم

2706