2737
2739

چتونه خانمها😟

چرا اینجوری باهم برخورد میکنید؟ 😲

ماه رمضان دست و پای شیطونها تو غل و زنجیره، شیطونهای شما چرا اینقد آزادن آخه؟ 😒😬😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر که هیچ، همدیگه رو هم تیکه پاره کردید! 

امیدوارم از این به بعد با خانواده شوهرهاتون خوب بشید، چون هرچی دق و دلی ازشون داشتین تو نی نی سایت سر خواهرشوهرهای بقیه خالی کردین! 😁

2738
استارتر که هیچ، همدیگه رو هم تیکه پاره کردید!  امیدوارم از این به بعد با خانواده شوهرهاتون خوب ...

ببین آخه این فرهنگ زشتِ دخالت تو زندگی عروس، ور نمیفته از تو قابوس ما ایرونیا.

خیلی زشته حتی بصورت مجازی

ببین آخه این فرهنگ زشتِ دخالت تو زندگی عروس، ور نمیفته از تو قابوس ما ایرونیا. خیلی زشته حتی بصورت ...

ببین استارتر حق داشت حرص بخوره بیچاره، ولی مشکلشو خوب بیان نکرده بود.... 

بابا یه تاپیک زن داداش مارمولک یه بنده خدایی زده بود، تیکه پارش کردن عروسهای نی نی سایت.... 

اره بنده خدارو

اونوقت خودشون تاپیک میزن خواهرشوهرآفتاب پرست

همین عروسا میرن میشینن به سبزی پاک کردن وغیبت  

بابا یه تاپیک زن داداش مارمولک یه بنده خدایی زده بود، تیکه پارش کردن عروسهای نی نی سایت.... 

خخخخ اینجا همینطوره خواستی تاپیک بزنی باید چماقتو اول دست بگیری

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات

اخه خودت بگو خواهرشوهر منم همین حرفو ب من زده ینی چی ک دوتا مانتو ی خرید خوب میکنیم میگن طرف خونه باباش نون خشک میخورد واقعا دور از ادبه یکم ادم باید واسه خودش شخصیت بزاره با حرف زدنش

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2706