2733
2734
عنوان

عروسک هوشمند و خرافات که شنیدم

203 بازدید | 11 پست

خواستم عروسک هوشمند واسه دخترم بخرم جاریم گفت نخر این عروسکا جن دارن اکه خریدی سنجاق بهش بزن کل میگه هر عروسکی خریدی سنجاق بهش وصل کن.شماها عجیب ترین چیزی که شنیدین چی بودع

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

این خرافات نیست،جاهلیت هست،مثل اون اولا که دوجرخه اومده بود توی ایران میگفتن این دوچرخه مال جناست وگرنه چطور ممکنه روی دوتا چرخ بشه حرکت کرد؟جنا نگهش میدارن،به کسایی که سوار میشدن هم تخم جن میگفتن

مادربزرگم می گفت وقتی بچه بودن بزرگترهاشون یعنی مادربزرگاشون این عقیده رو داشتن که عروسک ها جن دارن و خوب نیست... منم یه بار تو یه مطلب که راجع به طلسم بود خوندم تو اتاقهایی که طلسم پیدا کردید سعی کنید عروسک نگه ندارید یا اگر دارید چسم هتسون رو ببنیدن یا طوری بزارید جلو دید نباشند... منم این مطلب خوندم تعجب کردم اما بعدش یاد انابل افتادم...در هر صورت اعتقادشون بوده دیگه نباید بهشون بی ادبی کرد...