2733
2739
عنوان

خانما چرررررا😔😔😔

187 بازدید | 17 پست

دوماه زایمان کردم دوقلو یه سینم پر شیر میشه یه سینم خالیه خیلی کم شیر دار میشه چه کار کنم دوتایشون شیر داربشن

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

مرتب شیر بده به بچه ها

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو قهری با من؟

نه چرا این فکرو میکنی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

از هر دو سینه نوبتی شیر بده. خودش زیاد میشه

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2738

فقط چارش مک زدنه بچه س.اونی کع شیرش کمه رو زیاد مک بزنه.منم اینجوری بودم.جوری که یکی از اون یکی کوچیکتر بود انقد منظره بدی داشت😔😌الان مساوی شدن😁هم شیرشون هم خودشون.خخخخ

Kiziim
نه چرا این فکرو میکنی?

دیروز شوخی کردم باهات احساس کردم ناراحت شدی😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
دیروز شوخی کردم باهات احساس کردم ناراحت شدی😁

نه فهمیدم شوخی بود،،،،ولی بازهم نتونستم تگت کنم😒

راستی نی نی یار 5 گفته هرکی تو تاپیک وقیح پست بذاره لغو کاربری میشه

من هم متاسفانه همینه.چون با یکیش راحترم اون یکی داره شیرش خشک میشه.حتما از دوتا بده.ب نظرم یه دو روز از از اونیکی ک کم شده یه خرده ام بیشتر بده ولی بعد سعی کن از هردو شیر بدی

نه فهمیدم شوخی بود،،،،ولی بازهم نتونستم تگت کنم😒 راستی نی نی یار 5 گفته هرکی تو تاپیک وقیح عکس بذا ...

تو تاپیک وقیح عکس بزاره؟یعنی چی؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706