2733
2734
عنوان

غیرقابل کنترل شدم😭😭

732 بازدید | 55 پست

بچه ها اخلاقم وحشتناک تند شده جوری که بی دلیل از کوره در میرم و چشمامو میبندم و فقط طرف مقابلمو بدو بیرا میگم و خورد میکنم 

عین بمب منفجر میشم گاهی بی دلیل عصبانیم مثل یه شیر درنده که میخواد طرفشو تیکه پاره کنه بهشون حمله میکنم البته فقط کلامی

از خودم میترسم کنترل روی خودم ندارم

اون لحظات انگار یکی دیگه میشم که نمیتونم خودمو کنترل کنم 

وقتی به خودم میام میبینم چیکار کردم و چقد خشونت به خرج دادم پشیمون و خجالت زده میشم و باورم نمیشه چرا اون لحظه این رفتارا رو داشتم 

حالم از خودم بهم میخوره از خودم متنفرم کاش میتونستم نابود کنم این خوده ویرانگر و طغیانگرمو 😭😭

خواهش میکنم راهکار بدید فقط نگید موقع عصبانیت اب بخور یا صلوات بفرست یا پاشو برو چونکه اون موقع من نیستم یه موجود غیر قابل کنترل شدم این چیزا یادم نیست اون موقع ها😭

همیشه بی دلیل ناراحت و عصبانیم از بقیه و بدی های قبلنشون جلو چشمم رژه میره وقتی که هیچ کاری نکنن هم ازشون عصبانیم

دارویی هست برا این مشکل؟

نمیخوام به داروی اعصاب معتاد بشم فقط چیزی باشه که خشم رو کم کنه 

روانشناس نمیتونم برم خیلی هزینش بالاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تمام رآههارو به روي خودت بستي به نظرم نميشه ما كمكي كنيم تا وقتي خودت از يه آگاه كمك نگيري 🌹🌹🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

برگه بچسبون روی دیوار به خودت یاد آوری کن 

برای خودت جمله های کوتاه بنویس با برگه رنگی بچسبون تو اتاق 

میدونم همیشه تو اتاق نیستی ولی کم کم خود به خود یادت میمونه کنترل  کنی خودتو

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738

طب سنتی رو تجویز می کنم به اضافه مکمل های اعصاب شامل ویتامین دی البته در صورت کمبود قرص ویتامین بی شش و منیزیم

تغذیه مناسب حذف چای و کاکائو و شیرینیجات و انجام ورزش

خیلی ها تو یه برهه ای از زندگی اینطوری میشن، ولی اشتباه بزرگت اینه که فکر میکنی نباید دارو مصرف کنی، اتفاقااین مشکلات فقط با دارو و مشاوره حل میشه، اگر نمیتونی هزینه زیاد کنی برو پیش پزشک خانواده ات، اون داروهای اعصاب میده آروم میشی، بعدش که بهتر شدی زیر نظر خودش قطعش کن، فقط اینو بدون اگه دارو نخوری خوب نمیشی

علتش اینه که شما انرژی زیاد داری ولی خوب خالیش نمیکنی فقط با عصبانیت تخلیه میشی بهتره شنا کار کنی یا تحرکتو زیاد تر کنی گرمیجات زیاد نخور و غذای تند تکنیک کنترل خشم و تنفس صحیح هم یاد بگیر از اینترنت

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706