2737
2734
عنوان

خواب نوزاد ٦ ماهه ام بهم ريخته

82 بازدید | 11 پست

سلام مامان گلي ها 

من بعد از ٢ ماه تلاش ني ني ام رو تنظيم كرده بودم ساعت ٨:٣٠ شب بخوابه ، يك سفر سه هفته اي رفتم و خوابش بهم ريخته و شبها ١ ، ٢ ميخوابه 

ميشه كمكم كنيد چيكار كنم دوباره زود بخوابه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش حموم بیارش با روغن ماساژش بده خوابش میگیره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2731
تعطیلات قراره بریم سفر دیگه از همین میترسم 😤

اگر تو سفر هم طبق روال بخوابونيد مشكلي پيش نمياد اما من ٣ هفته خونه مادر شوهر بودم و چون ميخواستن با ني ني بازي كنن روم نميشد ٨ شب بگم بچه رو بدين ببرم لا لا

تبریک میگم توسخت ترین کاردنیاروانجام دادی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
اگر تو سفر هم طبق روال بخوابونيد مشكلي پيش نمياد اما من ٣ هفته خونه مادر شوهر بودم و چون ميخواستن با ...

د همینه دیگه، هی میخوان با بچه بازی کنن 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2738

خواهش میکنم گلم 

خوابیده شیر دادنم باعث میشه خوابش بگیره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩