2733
2734
عنوان

بچه ها دندونم

79 بازدید | 15 پست

دندونم ازقبل ماه رمضون سوراخ شده کرم خودتش فک کنم دردمیکنه،به نازدم میگم به روی مبارک نمیاره به بابامم میگم اونم به روی خودش نمیاره هرگدوم توقع دارن اون یکی منوببره دکتر .احساس میکنم خیلی بی کسم که کسی نیس حتی به فکردردم باشه بعدهمه ازم توقع دارن رتبه ۱کنکوروبراشون بیارم واقعا کم اوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعابااین میشه ؟؟ایناخیلی پروترازاین حرفان.به شوهرم خرف پول که وسط میاد دیگه چندمدت سراغمونمیگیره،بابامم دنبال درمان خانگی میگرده واقعااحساس بدبختی میکنم دلم میخوادبمیرم

2738
من دیگه دارم میبرم.همش منوشوت میکنن اینوراونور.دلم ازهمشون گرفته

درکت میکنم من الان ۱سال و نیمه نامزدم خدا میدونه چی کشیدم بابام حساسه نامزدمم توقع داره فقط دعا میکنم زودتر ازدواج کنیم

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

هیچکس بمن فکرنمیکنه همه به فکرمنافع خودشونن.حتی بابام وشوهرم وتک تک اعضای خانوادم.درحالیکه من همیشه هروقت هرکمکی ازدستم براومده براشوت کردم من خیلی ادم دلسوزیم واین منوناراحت میکنه که هیجکس به دردم فکرنمیکنه

2706