2733
2734
عنوان

قرص استراديول خارجي

| مشاهده متن کامل بحث + 4606 بازدید | 31 پست
عزیزم این‌مال قبله الان خودمم دنبالشم گیر نمیاد هرجارو‌گشتم تو‌پیدا کردی؟

سلام جونم خوبی چیشد پیدا کردی قرص 

گلم تو مثبت شدی شرمنده میپرسما؟؟

من ایرانیش و پیدا کردم خارجی نبود

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام جونم خوبی چیشد پیدا کردی قرص  گلم تو مثبت شدی شرمنده میپرسما؟؟ من ایرانیش و پیدا کردم خا ...

دیگه لازم‌نداذم‌چون‌منفی شد 😭

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه لازم‌نداذم‌چون‌منفی شد 😭

اله جانینان متاسفم خدا انشاالله دلتو قرص کنه و حاجت دلتو بده

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

منم انتقال سوممه توکل بخدا.🥺🥺🙏🙏

2731
اله جانینان متاسفم خدا انشاالله دلتو قرص کنه و حاجت دلتو بده

مرسی عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منم انتقال سوممه توکل بخدا.🥺🥺🙏🙏

چی شد انتقالت

2740
ازکجا خریدید؟؟

ندارم نه والا جایی پیدا نمیشد الان نمیدونم

2706