2737
2734
عنوان

فقط و فقط باسیاستا

165 بازدید | 14 پست

خانوما ازتون خواهش میکنم نصیحت نکنین هی نگین برای رضای خدا .خسته شدم چقدر برای رصای خدا زندگی کنم بسوزم بسازم بخدا دیگه تواناییشو ندارم.فقط راهکار بدین ک بدون اینکه بد بشه برام حرفمو بزنم و مشکلم و حل کنم.راستش ده ساله ازدواج کردم سه تا برادرشوهر و سه تا خواهر شوهر دارم ماشالله همشونم وضعشون خوبه همشونم نزدیک پدرشوهرمن.ولی هررر کاری دارن با شوهر منه فقط مونده برینن این بره بشورتشون .مرتب نوبتی هی باباش هی مامانش و میبره دکتر ومیاره .هرکدوم از بچه هاشونم بیاد خونه پدرشوهرم قشنگ میسپرن به شوهرم ک فلان روز ننمون و ببر فلان روز بابامون و انگار ن انگار ک بابا و مامان اونام هستن والا به پیر ب پیغمبر من ناراحت نیستم ک میرسه بهشون ناراحتیه من ازاینه اونام وظیفشونه نوبتی برسن به پدرومادر پیرشون چطور هر دفعه میان حرف ارث و میراث از دهنشون نمیفته ولی به اینا ک میرسه پا پس میکشن منم ادمم حق دارم ناراحت شم چرا باید اونا برن پی خودشون همش این باید مراقب اینا باشه .نوبتی کنن هرکدوم یبار ببرن و بیارن ازبس افتاده دنبال کارای پدرومادرش ن منو میبینه ن بچه هارو .هربار ماروببره دکتر هزار جور فحش و منت میذاره .اوایل دادوبیداد میکردم نمیفهمیدم همیشه ام ادم بد من بودم .بااینکه از همه ی جاریام ساده تر و خوب تر بودم اسمم بد دررفته بود چون اونا شوهراشون کاری نمیکردن ک بخاد صداشون دربیاد.همش منه بدبخت بودم با شوهر حمالم ک ی دم دعوا داریم .خیلی وقته صدام درنمیاد و نمیفهمن اما بین خودمون همیشه مشکل و بحث و دعوا داریم اخه چقدررررر دیگه بابا .حداقل دوبار تومیری یبار اونا برن.جالب اینجاست باباش تو مشورتا اصلا اینو ادم حساب نمیکنه و اون یکیارو درجریان میذاره هربار میان جلو پدرشون ک هنوز نمرده حرف ارث و میراث میزنن چیزی نمیگه یبار شوهر بدبخت من ی حرفی زد جلو همشون ضایش کرد باباجونش.یبار بدیاشونو نمیبینه خستم کرده .ی مدت باباش مغازه داشت شده بود پادوی اقا بدون هیچ دستمزدی ی دم کارمیکرد براش یبار ی قلم جنس ک بخدا پونزده تومن بیشتر نمیشد اونم من زنگ زدم ک بیار باباش چ قشقرقی ب پا کرد ک بیا و ببین.انقدر بی سیاستم ک نمیدونم چیبگم چجور بگم ک بد نشم چجور بگم ک اونام وظیفشونه به اونام بگین چرا فقط چسبیدین ب شوهر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید شوهرت بهشون بگه تو یه جوری شوهرتو خام کن که به برادراش بگه

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2740

من ی مدت عموم بابا بزرگمو اورد گذاشت خونه ی ما کاراش رو موخی بود حالا خدا منو ببخشه 

اس دادم عموم ک تو ک ارث  باباتو میخای پولشو میخای بیا نکهش دار دگ 

۵ مین نشد از اون سال بابابزرگم خونه ی عموی مجردمه 

عزیزم من کامل خوندم

این مساله که تو داری میگی اصلا ربطی به پدر مادر خواهر و برادر شوهرت نداره بلکه مشکل از شخصیت شوهرته 

اونا نمیکنن شوهرت جورشونو میکشه و نمیتونه نکنه

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

مشکل از تیپ شخصیتی و تربیت شوهرته. حتی اگه خواهر برادراش هم نگن اون خودش می ره . حتی کسی چیزی هم ازش نخواد اون فکر می کنه باید کاری انجام بده و وظیفه شه . این مشکل هم ریشه در کودکی و تربیتش داره شخصیت قربانی داره حتما خیلی مهربون و بیش از حد نرمال مسئولیت پذیر هست.

شما تنهایی نمی تونی درستش کنی یه مرد بالغ رو که عادت داره به این رفتارها . بهتره از مشاور کمک بگیری ببینی چجوری رفتار کنی 

اگه شوهرت بهتر شد که هیچ اگه نشد بازهم برو مشاور برای آرامش خودت و بقیه مسایل زندگیت مشورت بگیر 

خیلی سخته اینجور زندگی کردن عزیزم من می فهمم

ببین این کاناله پر از نکات و سیاست همسرداریه. تا حالا خیلی به درد من خورده یکی از نی نی سایتیا یه جا معرفی کرده بود

sedayehamdel@

عاالیه عالیه نکات و سیاستاش

رو زندگی من اثر داشته واقعا

2706