2733
2734
عنوان

از دست این آدم هیز چیکار کنم

1522 بازدید | 96 پست

خانوما ما تو به شهر کوچیکی هستیم تقریبا چند سال پیش یکی اومد خونمون لوله کش بود ولباسشوییمونو اینترنت وصل کرد نزدیکه آشغال الان چند سال می گذره مردیکه همیشه هم سمت مسیر خونمون رفت وآمد داره الان چند وقته یجوری منو نگاه می کنه مردیکه چشم گرون با اینکه می دونه شوهر دارم‌من شوهر مو‌خبلی دوست دارم ‌اینکه بخاطر کار شوهرم همیشه تنها بیرون می‌رن واسه بخوام با شوهرم برم همیشه با ماشین میرم الان چند وقته که حرکت این مردیکه رو دیدم همیشه سرم پایینه بیرون میرم ولی شانس من یه جاهایی روبرو میشم که مجبورم سرمو بلند کنم مثلا میخوایم برم اونطرف خیابون غیضم می گیره را می‌زنه تو چشمام مردیکه لعنتی مرگ واسه اینجور آدم‌های بی ناموس قحطه بنظرتون جیکار کنم بخاطر همین مسئله اصلا دوست ندارم بیرون برم چیکار کنم؟

خدایا به امید تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ابروشو تو خیابون ببر . جیغ و داد کن بگو چرا زل زدی بهم 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

لباسشوییمو اینترنت وصل کرد یعنی چی

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ب نظرم هیچ کاری نکن تا خودش بیخیال شه.نشدم به یه ورت

ببخشیدا ولی مردای هیز جامعه ما با داد بیداد بیشعور تر میشن .همیشه داد و دعوا راه خوبی نیس

فقط وقتی خدا نکرده دست بهت بزنن یا چیزی باید سر و صدا کنی

وگرنه مردمم میگن کرم از خود درخته

میدونم اشتباهه ولی حقیقت جامعست

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎