2737
2739

من از زمانی که خودمو شناختم درگیر مسائل مالی و کار شوهرم بودم وقتی شاغل نبودم با فروختن طلاهاو زدن از نیازام کمکش بودم در این حد که اگر میدیدم زنی رفته آرایشگاه اصلاح کرده به نظرم یه ادم لارج می اومد طلاهام که ته کشید از خانوادم کمک گرفتم بارها و بارها از قرض نجاتش دادم الانم که شاغلم با اینکه اونم کار میکنه ولی تو تعمیرات خونه و خرید وسایل بیشترشو من کمک کردم و خرج لباسو بیرون رفتنو  دخترمو یا سنو و اینا رو من میدم و حتی از حقوقم ریالی برای خودم نمیمونه ولی پولی هم از اون به اون صورت نمیگیرم مگر کم بیارم و ۵۰ تومن بگیرم.

حالا دوباره آقا گند بالا اورده و سه وام داشتیم هیچ قسطی نپرداخته و از یکی دوجا دیگه هم بدهکاری اورده و هیچی هم لو نداده تا حالا همه باهم بالا اومدم 

دیروز باهاش بحث کردم و گفتم این حقوق دوماهه منه ببر بده قسطای یه وامت تا یه زنجیر دارم بفروشم اونم یه قسط دیگتو بده و کلی بهش حرف زدم و گفتم خستم کردی و فلان اینا که آقا دادو بیداد کردو بهشم بر خورده بود که چرا من به روش اوردم حالا از دیروزه اون با من قهر کرده 

به خدا خسته شدم من حقوقای این دو ماهمو گذاشته بودم برا عمل لوزه دخترم و یه مقدار وسایل برای تو راهیمون اما همش به باد رفت 

هر چی میدووم به اخرش حسرت به دل میمونم برای رفع نیازای خودم رفتم سرکار اما اوضاعم بدتر شده 

تازه برای رفت   امد دخترمم هر روز خدا غر میزنه که بچه رو حروم کردی یا مهده یا خونه بابات 

خب پس من چه غلطی بکنم خودش که از عهده زندگی برنمیاد و من باید برم سرکار که کمک باشم بچه رو هم حاضر نیست ببره و بیاره  😞😞😞

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

آفرین به شما، به راه اشتباهی که داری میری ادامه بده، با همین فرمون بری جلو قطعا موفق خواهی شد 😐😐😐

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین به شما، به راه اشتباهی که داری میری ادامه بده، با همین فرمون بری جلو قطعا موفق خواهی شد 😐😐😐

میدونم راهم اشتباهه ولی بدبختیه من اینه فوق العاده ابروم و خوش حسابیم برام مهمه اما دیگه خسته شدم شما اگر میدونی راهنماییم کن خدا خیرت بده

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2728
بدجوری داری اشتباه میکنییی بدجوری الان نمیفهمی مث خودمن یه وقتی فهمیدم لطفم شده حق مسلم که دیربود

اره الان دقیقا همینجور شده اگر نکردم ناراحت میشه و داد و بیداد میکنه که من نمیرسم و فلان و بهمان 

تو روخدا بهم بگو چیکار کنم خسته شدم از این همه از حقم و نیازم زدم

اگه فضولی نباشه اینهمه بدهی و قرض برای چیه؟؟؟آیا باهاشون خونه خریده یا به کاری زده که همش وام و قسط ...

نه عزیزم چه فضولی 

شوهرم در آستانه ورشکستگی بود که عموش که قیمشون بود خونه و مغازه ای که ارث شوهرم بود رو بالا کشید و نداد دوتا از واما که البته خیلی زیاد نیستن برای ورشکستگیه که داشت و یکیشون برای خونس که وام گرفتیم تا دوباره صاحب خونه شیم 

میدونم راهم اشتباهه ولی بدبختیه من اینه فوق العاده ابروم و خوش حسابیم برام مهمه اما دیگه خسته شدم شم ...

والا من فقط میدونم که نباید بخاطر آبرو، حرف مردم یاطرز فکر بقیه درباره خودت یا هرچیز دیگه ای اینقدر خودتو اذیت کنی، شوهرت حتما درخودش دیده که زن گرفته و بچه دارشده پس بچه نیست که نگران قسط ها و خرج خونه دادناش باشی، بخدا همین مرد فردا درجواب اینهمه فداکاریت خیلی راحت میگه میخواستی نکنی مگه من ازت خواستم، اونوقته که تا نوک پاتم از حرص میسوزه، ولش کن بذار خودش زندگی رو ازنظر مالی جمع کنه اینقدر خودتو درگیر حساب کتاباش نکن 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740

مقصر خودتي عزیزم چقد پررو و پرتوقعش کردی 

الانم سخته براش بهش حرف زدي خب حق داره 

تو شدی مرد خونه اونم زن خونه 

وقتی اون داره کار میکنه چرا تو میزی سرکار و به قول خودش بچنگ حروم میکنی؟ 

بشین خونه به زندگیت برس به بجا برس تا مردان بفهمه این همه بهش خوبی کردی لطف کردی وظيفت نبوده 

تا بفهمه زندگی اداره کردن چقد سخته 

آخه تو نذاشتی طعم سختی رو بچشه تا کم آورده سریع یا از حقوق خودت دادی یا از جیب بابات 

الانم توقع نداشته باش بخوبی خوب بشه و قهر نکنه و.....

طول می کشه تا درست شه 

ولی تو هم باید به قول دوستامون فرمون زندگيتو جور دیگه بچرخوني 

کارت اشتباه بوده دیگه به کارت ادامه نده همين

خدایا سپاسگزارم
والا من فقط میدونم که نباید بخاطر آبرو، حرف مردم یاطرز فکر بقیه درباره خودت یا هرچیز دیگه ای اینقدر ...

خودمم تو این دو روز همش فکرم درگیره اینه که من کی میخوام برای خودم زندگی کنم اصلا پس برای چی ازدواج کردم که بشم مردِ خونه 

خانوادش کلا از همون اول هیچ کمکی بهمون نکردن و براشون مهم نبود پسرشون پس چرا باید من جُر کش بشم 

مقصر خودتي عزیزم چقد پررو و پرتوقعش کردی  الانم سخته براش بهش حرف زدي خب حق داره  تو ...

ممنونم چقد قشنگ توضیح دادی  

خیر سرم رفتم سرکار که خرج خودم کنم و به اصطلاح به قرو خوشیه خودم برسم ولی برعکس شد

جالبم اینجاس منو مقصر اوضاعش میدونه حالا نمیفهمم مگه من چه خرجی یا چی رو دستش گذاشتم 

خودمم تو این دو روز همش فکرم درگیره اینه که من کی میخوام برای خودم زندگی کنم اصلا پس برای چی ازدواج ...

همینکه این فکرا میاد تو ذهنت خودش برای شروع خیلی خوبه، زندگی مشترکه نمیگم پاتو بکش کنار و تنهاش بذار ولی تا این حد هواشو داشتن هم غلطه، یکم به خودت فکر کن

همینکه این فکرا میاد تو ذهنت خودش برای شروع خیلی خوبه، زندگی مشترکه نمیگم پاتو بکش کنار و تنهاش بذار ...

کاملا درست میگی 

باید سعی کنم 

ممنونم از کمکت 😍 خانومی کردی 

اره الان دقیقا همینجور شده اگر نکردم ناراحت میشه و داد و بیداد میکنه که من نمیرسم و فلان و بهمان&nbs ...

ازهمین الان شروع کن بگو دیگه میخام خانوم خونه باشم و برا بچم مادری کنم نمیرم سرکار ماه به ماهم ازش پول بگیر اگه نداد شکایت کن برا نفقه تا بفهمه که به زنش باید بها بده و پولشو الکی خرج نکنه طبق قانون حداقل ماهی500تومن باید بهت بده میگم شکایت کن نه اینکه طلاق و اینا ولی یجوری بفهمه این همه وقت توبهش لطف کردی اصلا اصلا هم ازنیازات نزن

کاملا درست میگی  باید سعی کنم  ممنونم از کمکت 😍 خانومی کردی

خواهش عزیزم، بقول معروف: ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست