2737
2739
عنوان

طلاق و دوری از پسر 4 ساله ام

383 بازدید | 13 پست

سلام 

خانمها کمکم کنید من یه پسر 4 ساله دارم 5 ماهه که جدا شدیم  از اولین باری که پسرم چند روز از من دور بود دیگه پیش من نمیاد میگه تو مامان من نیستی دوست ندارم همیشه با پدرشه ولی وقتی که میاد پیشم میگه دوست دارم یه سره بغلم میکنه 

این جدایی خیلی برام سخته موندم چی کار کنم یکی میگه یه مدت نرو پیشش خودش میاد یکی میگه باید بری که فراموشت نکنه ولی خیلی سخته هر دفعه که میگه نیا دنبالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال داره پدرش یادش میده باهاش جدی صحبت کن بگو بچمون اینطوری ضربه میخوره 

اگه شد برای بچه که کمتر آسیب ببینه برید مشاوره 

نهایت تهدیدش کن بگو اگه بس نکنی منم همش بد تو رو میگم و ...

2728

دختر عموی منم پنج سالش بود مامانش جدا شد همش پیش باباش بود مامانشو دوست  نداره و دلش نمیخواد ببیندش از بچگی حتی الان که ازدواج کرده نمیخواد رابطه داشته باشه با مامانش نمیدونم چرا ولی میگه یه حس درونیه و دست من نیست فکر میکنم غریبه س و دوسشم اصلا ندارم

2738

اشکام ریخت😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
احتمال داره پدرش یادش میده باهاش جدی صحبت کن بگو بچمون اینطوری ضربه میخوره  اگه شد برای بچه که ...

میگن که ما چیزی یادش نمیدیم البته میشناسمشون این کارارو نمیکنن حتی میرم دنبالش میگن با مامان برو با میای پیش ما ولی خودش نمیاد 

زنگ میزنم گوشی رو بر میداره ولی تا میبینه منم قطع میکنه 

نمیدونم دارم دق میکنم 

پسرم 24 ساعته با من بود دوسال کامل شیر خودمو خورد همیشه با خودم بود از اونایی نبودم که بچمو جایی بزارم 

یهوو نمیدونم چی شد که این رفتارو میکنه 

البته وقتی میرم دنبالش دوس داره که من برم اونجا با هم باشیم بازی کنیم ذوق میکنه ولی با من نمیاد