2737
2734
عنوان

فلج خواب

322 بازدید | 47 پست

خانوما اين اتفاقي كه الان براي من افتاد فلج خواب يا بختك بود؟؟ اول كه دراز كشيده بودم احساس كردم تشك زير ساق پام يه ذره رفت پايين، بعد اهميت ندادم، درعرض ٢،٣ دقيقه بعدش خوابم برد، بعد تو خواب يه شخصيو ديدم كه ازش بدم مياد و حرفايي زد كه ترسيدم، خواستم بيدار شم نميتونستم، بعد ضربان قلبمو احساس كردم كه به شدت رفته بالا، تو خواب تند تند نفس نفس ميزدم( يعني بيدار شده بودم اما نميتونستم چشمامو باز كنم) به زور چشمامو باز كردم .. 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

فلج خواب

من هفته اى يه بار همچين ميشم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

بله جفتشون یکین چیزی نیست بخوابید :)

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نماز بخون 

هر روز سوره بقره گوش کن برا چند دقیقه فقط  ..منم بدتر از تو بودم ..قبل خواب حمد و 4قل بخون

الان دیگه سراغم نمیاد

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
آره برامنم پیش اومده ولی من احساس خفگی میکنم وبه سختی میتونم بیدارشم
🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
آره برامنم پیش اومده ولی من احساس خفگی میکنم وبه سختی میتونم بیدارشم

منم احساس میکردم هرچی نفس میکشم تاثیری نداره

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

من اگه پتوروبندازم روصورتم بیشتربختک میادسراغم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
نماز بخون  هر روز سوره بقره گوش کن برا چند دقیقه فقط  ..منم بدتر از تو بودم ..قبل خواب حم ...

خیلی بده، مرسي عزيزم حتما

منم یبار خواب دیدم شوهرم پلنگ آورده خونه  بعدش پلنگه به من حمله کرد  شوهرمم هیچکاری نکرد  انگار پلنگو واقعا آورده بود که حساب منو برسه  بعدشم که بیدار شدم گریه میکردم  گفتم توهم شوهری نمیشی برا من،  اتفاقا تعبیر شد فرداش باهم جنگ و دعوای مفصل کردیم که من شکست خوردم

2706