2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

صد در صد

یه مشکل داشتم خوندم ناباورانه واقعا حل شد  

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
بله  صد در صد به مشکل داشتم خوندم ناباورانه واقعا حل شد    

ستاره جون بیشتر توضیح میدی؟😘❤

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

عزیزم یه توصیه خواهرانه ...هر دعایی رو نخون برا آدمای عادی نیس چون سنگینه و یه اتفاق بد برات رخ میده مثل از دست دادن عزیز با مریضی سخت ‌...اینم جز اوناس

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
ستاره جون بیشتر توضیح میدی؟😘❤

درباره چی؟ 

دعاش تو مفاتیحه باید ۱۰۰ بار خونده بشه 

من خوندم برای یه مسئله ای که تقریبا محال بود با دل شکسته یادمه خوندم کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه گرفتم ناباورانه

درباره ازدواج هم نبود

ازدواجم رو سوره احزاب رو خوندم   که خانوادم راضی بشن با کسی که دوستش داشتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم یه توصیه خواهرانه ...هر دعایی رو نخون برا آدمای عادی نیس چون سنگینه و یه اتفاق بد برات رخ میده ...

من ختم هفتگیشو شروع کردم از شنبه بنظرت دیگه نخونم؟

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2740
درباره چی؟  دعاش تو مفاتیحه باید ۱۰۰ بار خونده بشه  من خوندم برای یه مسئله ای که تقریبا ...

مرسی عزیزم.😍..باید 100بار پشت سرهم بخونیم؟؟؟اداب خاصی داره؟

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

آهان نه من صنمی قریشو شروع کردم مقاتلو میخواستم بعدادبخونم  

صنمی قریشم سنگینه؟ همش نفرینه یجورایی گاهی وقتی میخونم یجوری میشم

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
مرسی عزیزم.😍..باید 100بار پشت سرهم بخونیم؟؟؟اداب خاصی داره؟

بله پشت سر هم

همینکه با تضرع بخوای. و حواست به نیتت باشه و صرفا طوطی وار خونده نشه کافیه  عزیزم