2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادش بخیر ادای معلمارو یکی از دوستام درمیاورد و ما هم اونقدددد میخندیدیم که اشک از چشامون میومد🤗🤗✋

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2731

ماازامتحانای خردادماه ک برمیگشتیم زنگ خونه هارو میزدیم فرارمیکردیم انقدم خنگ بودیم همش زنگ ی خونه رو میزدیم دفعه آخری ک زدیم پشت پنجره وایساده بودن سریع کلشو اورد بیرون فشه ک داددد😎🙄

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

یه معلم فیزیک داشتیم مرد بود ، خیلی عطر میزد به کتش ‌‌‌... آقا این میومد تو کلاس بوی عطرش ک خیلیم تند بود ، میپیچید تو کلاس 😐 همه مونم بدمون میومد از بوش😂 ... بعد کتشو درمیاورد میذاشت رو جالباسی و آخر ک زنگ میخورد کت رو بر میداشت میرفت ...

یبار وسط کلاس یه لحظه رفت بیرون از کلاس ، من رفتم کتشو برداشتم میمالوندم به بچه ها🤣🤣 بچه ها جیغ و داد میکردن انقدر خنده دار بود🤣🤣🤣 ولی یهو اومد 😰 خیلی بد بود 😭😂

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
ماازامتحانای خردادماه ک برمیگشتیم زنگ خونه هارو میزدیم فرارمیکردیم انقدم خنگ بودیم همش زنگ ی خونه رو ...

ماهم اینکارو میکردیم  ولی خونهای متفاوت  میزدیم ۳نفربودیم 

ی بار ک میزدیم‌منو ودوستم    

نفرسومی پشت ما میامدمیگف نزنید گناهه نزنید زشته

ک زنگ زدیم ورفتیم طرف ازحیاط پرید ودست دوستمو گرف  همون نفرسومو و گف پدرسوخته مارو دق دادی هرروز زنگ میزنی فلانت فالانت کنم

ماهم میخندیدیم   و ا ن بدبخت ترس داش ک من نبودم   

طرف میگف نه توییی هرروز زنگ‌میزنی  

میگف من نبودم   وهی دستشو از دست  زنه میکشید

وای کلی خندیدم

2738

ما روز اخر پیش دانشگاهی زنگ اخر رو پیچیوندیم با دوتا از دوستام رفتیم تو حیاط و نمازخونه شروع کردیم عکس گرفتن زنگ اخرو زدن همه رفتن خونه ما همچنان مشغول عکاسی و فک زدن بودیم!!!! یه آن دیدیم هیچکس تو مدرسه نیس درهم قفله!!

فقط خدا رحم کرد بهمون شانسی یکی از ناطما برگشت چیزی جاگذاشته بود مارو دید!😬😬😬

کلی دعوامون کرد و اسمامون رو نوشت اخر انظباط بهمون 19داد

ن ما زنگ میزدیم اگه جلومون کسی بود ریلکس راه میرفتیم ک مثلا ما نبودیم و اون جلوییا بودن اگه ما بودیم ک قطعا فرارمیکردیم 😅

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
ماازامتحانای خردادماه ک برمیگشتیم زنگ خونه هارو میزدیم فرارمیکردیم انقدم خنگ بودیم همش زنگ ی خونه رو ...

یکی از بچه های دبیرستان  هر روز اینکارو میکرد  آخر سر یه روز  خانومه منتظر وایساد تا این زنگ زد خانومه سطل آب سرد ریخت سرش😂😂😂😂😂

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

سر زنگ اون معلمایی ک خوشمون نمیومد ازشون یادرسشونو نخونده بودیم بامشمبا آب پرمیکردیم میریختیم رو هم و تهش نمیزاشتن از حیاط مدرسه بریم داخل کلاس چون خیس بودیم انقد اینکارو کردیم ک فهمیدن سره ی درس همه مون مثلا از۳۰ نفر ۲۵ نفرمون آب بازی کرده بودیم و نذاشتن بریم سرکلاس امتحان داشتیم و بخاطره امتحان اینکارو کردیم. درنهایت معلممون اومد حیاط و تو حیاط امتحان گرفت 😶😑

بیاین حالا وضع مدارسو ببینین.گند برداشتن تو آموزش.تومدرسه هاوهمه چی هس الا آموزش.خیلی غصم گرفت تااین حد از عمق فاجعه خبرنداشتم.خدایا چی قراره بسر بچه هامون بیاد؟؟؟فقط پول میگیرن.چیکار کنیم دوستان؟باید باهم یکی شدبلکه کاری کردیم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!