2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس حساسیت ک سیتریزن میدن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
دکتر بردمش فایده نداشته اخه

اخه آنتی هیستامین جزو داروهای عوارض دار هست

آگه تهرانی ببر بیمارستان میلاد 

اورژانس اطفالی هم خیلی عالی هست 

آگه روز هم رفتی برو درمانگاه اصلی که طبقه ۷ هست واسه بچه ها فردا ۴ شنبه هست ببر طفلی رو دکترا ش خوبن واقعا

بخصوص پنج شنبه صبح که یه دکتر عالی داره به اسم دکتر معصومی اصل

خب دکتر چی داده بهش مگه میشه دارو نداده باشه.انتی هیستامین اگر با نظر دکتر داده بشه خیلی هم داروی خوبیه پسر من 3 ساله تقریبا  مداوم داره میخوره 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2740
من بچه هام الرری دارن هردوشون ازدوماهگی زاریتن خوردن ولی خوب تحت نظرپزشک نه سرخوداصلاسرخودنده چیزی&n ...

دکتر بچه تون کیه؟من چقدر التماس کردم به دکترم زیر 9 ماه نزاشت زادیتن بدم .زیر 6 ماه که هیچی انتی اصلا

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
من بچه هام الرری دارن هردوشون ازدوماهگی زاریتن خوردن ولی خوب تحت نظرپزشک نه سرخوداصلاسرخودنده چیزی&n ...

زادیتن ؟؟؟؟

کوچولوی منم آلرژی خفیف داره و با تجویز پزشک هر شب میخوره 

تا چند سالگی معمولا ادامه داره ؟

دکتر بچه تون کیه؟من چقدر التماس کردم به دکترم زیر 9 ماه نزاشت زادیتن بدم .زیر 6 ماه که هیچی انتی اصل ...

فوق تخصص اسم الرژی هست 

ببین عوارض داره ولی نفعش واس بچه من ک خس خس سینه داشت بیشتره 

از۴ماهگی خوردن ببخش اشتباه نوشتم دوماه

وخدایی که بشدت کافیست
زادیتن ؟؟؟؟ کوچولوی منم آلرژی خفیف داره و با تجویز پزشک هر شب میخوره  تا چند سالگی معمولا ادا ...

ب اولی ازچهارماهگی دادم تا۲سال هرشب 

ب دومی هم میدم ازچهارماهگی تادوسال بایدبرم 

بچه هام الرژیشون زیاره هم ب غذاهم تنفسی 

دیگ چاره چیه بایدبخورن 

وخدایی که بشدت کافیست
فوق تخصص اسم الرژی هست  ببین عوارض داره ولی نفعش واس بچه من ک خس خس سینه داشت بیشتره

کدوم شهرین؟اخی الهی.پسر من بیشتر رفلاکس داشت خس خس میکرد با امپرازول رفع شد

خب دکتر چی داده بهش مگه میشه دارو نداده باشه.انتی هیستامین اگر با نظر دکتر داده بشه خیلی هم داروی خو ...

جسارتا 

با دکتر شون صحبت کنید

آگه صلاح میدونن زادیتن بدید چون فوق العاده بهتره 

البته ایرانیش اسمش زادیکس هست که باز اینم از آنتی هیستامین بهتره

ولی آگه بتوانید زادیتن بدید خیلی خیلی بهتره البته تکرار میکنم با تجویز پزشکشون 

ب اولی ازچهارماهگی دادم تا۲سال هرشب  ب دومی هم میدم ازچهارماهگی تادوسال بایدبرم  بچه هام ...

بله منم کوچولوم ۱۶ ماهه هست فعلا که به همین منوال دارم پیش میرم 

ایشالله زودتر خوب میشن همشون 

2706