2737
2739
عنوان

نجفي

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا زن داشته....یکیشو جدیدا گرفته بود....بعدشم کشته شده!! خونشم همسایه ماست!!!    

😐😐واقعا؟؟

چه مریضایی مسئول میشن 😐

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

نجفی کیه؟ چقد تاپیک براش میزدین؟

اکانت خانمش رو ترکونده؟

از بچه های طرفداریه؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2731
دیدین فیلمشو چه خونسرد نشسته داره چای میخوره

من یه جا دیدم داشت مصاحبه میکرد ،کنار دیوار بود😑ظاهرش که ریلکس بود

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
نجفی کیه؟ چقد تاپیک براش میزدین؟ اکانت خانمش رو ترکونده؟ از بچه های طرفداریه؟

شهردار سابق تهران😂

شهردار سابق تهران😂

عه جدی؟ اینجا عضو؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2740
عه جدی؟ اینجا عضو؟

ندیدم اقا هستی، بله عضوه یه تا پیکم زده واسه اقایون نمکدون زود برو اونجا

ندیدم اقا هستی، بله عضوه یه تا پیکم زده واسه اقایون نمکدون زود برو اونجا

😐😐😐😐

😐😐😐😐

خخخخ🤣🤣🤣

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....