2733
2734
عنوان

برا شوهرم پیام اومده که....

1774 بازدید | 91 پست

شوهرم دوتا گوشی داره یکیش قفل داره و من سرش نمیرم اصلا ولی هر وقت گفتم باز کن ببینم باز کرده بدون ترس اون یکی گوشیش رمز نداره اصلا دیشب رفته بود سوپری خرید کنه من تو ماشین بودم یهو پیام اومد اصلا من تو کف این تن تن جواب دادناتم من جواب دادم شما؟و گوشی رو گذاشتم سر جاش بعدا دیدم جواب نداده الانم به شمارش ز زدم جواب نداد.به نظرتون دختره؟؟😟😟😟😟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا واقعا با چه حسی نوشتی شما 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

نمیدونم چرا حس کردم شوهرت خواسته امتحانت کنه ببینه واکنشت چیه😁

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706