2733
2739
عنوان

شماره ناشناس

207 بازدید | 22 پست

بچه هاچندماه پیش حدوداده ماه پیش یه شماره باشوهرم تماس میگرفت ومن به هردری زدم نتونستم باصاحب شمارهه صحبت کنم ببینم زنه یامرده ولی شمارشومه سیوکردم دیدم اونم شماره منوداره چون استوریاموچک میکرد ولی من اصلااستوریاشوچک نمیکردم گذاشتم سره فرصتی چون نمیخواستم یه وقت آتودسته شوهرم بدم بعدیه روزدیدم استوریاش شبیه به پیام واینچیزاست برای اولین باررفتم نگاه کردم دیدم کلی اسکرین گرفته ازپیامهای تبریک تولدش که بهش گفته بودن وفهمیدم طرف زنه شایدمربوط میشه به یازده ماهه پیش این ماجراومن ازهمه ی استوریاش عکس گرفتموبه شوهرم نشون دادم ‌گفتم دیدی داری بازم خیانت میکنی ولی شوهرم زیره بارنمیرفتومیگفت این شماره ی دوستمه شایددادش به زنش وتوهم حق نداری بهش زنگ بزنی وآبروموببری جلودوستم ولی من هرچی باخط خودم ویادوستام بهش زنگ زدم جواب نمیداد یاقطع میکرد

الان بعدازاین همه وقت دیدم یه شماره ناشناس داره بهم زنگ میزنه دوبارهم قبلش بهم زنگ زده بودولی وقتی گوشیوبرداشتم هیچی نگفتوقطع کرد

شماره روواردگوشیم کردم ببینم توی وات بالامیادیانه دیدم میادولی من قبلابلاکش کردم الان یادم اومدهمونطرفه چون وقتی استوریاشودیدم همونموقع فقط یه نفرین براش فرستادمو بلاکش کردم

بچه هابه نظرتون چکارم داره شوهرمم پیشم نیست من خونه مامانمم

اگه ایرانسل باشه ، میتونم آمارشو واست در بیارم

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بددل نباش.میدونی هیچوقت یه زن نباید خودش بره جلو و با کسی که به رابطه با شوهرش شک داره اس بده و بدوبیراه بگه،اینجور شآن و شخصیت خودت پایین میاد. حرفی، فکری، یا مشکلی داری فقط با شوهرت درمیون بذار و از اون بخواه اقدام کنه. خودتو درگیر حواشی نکن که آرامشت دستخوش طوفان نشه 

2731
چجوری؟

سه سال پیش که چند میلیون شماره ایرانسل لو رفته بود از اون موقع دارم ، اگه شماره دارید میتونم بگم کیه، فقط باید مربوط به سال ۹۵ به قبل باشه

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
بددل نباش.میدونی هیچوقت یه زن نباید خودش بره جلو و با کسی که به رابطه با شوهرش شک داره اس بده و بدوب ...

من به اونم چیزی نگفتم فقط گفتم شایدخیرنبینی وبعدش اون نوشت شمامنم بلاکش کردم چون اگه منونمیشناخت پس چطوری استوریاموچک میکرد

2738
من به اونم چیزی نگفتم فقط گفتم شایدخیرنبینی وبعدش اون نوشت شمامنم بلاکش کردم چون اگه منونمیشناخت پس ...

خوب کردی اصلا پیگیرنباش اینطور میگه چه زن بی اعتماد به نفسی که رو شوهرش تسلط نداره.از شوهرت بخواه اقدام کنه اگه چیزی هست

شمارشوبزارم اینجا؟

اگه این شرایط رو داره میشه پیدا کنم؛

شماره باید قدیمی باشه یعنی سال ۹۵ به قبل بوده باشه 

مال یک مالک باشه، یعنی مسدود نشده باشه چند نفر دیگه استفاده کرده باشن ، 

خوب کردی اصلا پیگیرنباش اینطور میگه چه زن بی اعتماد به نفسی که رو شوهرش تسلط نداره.از شوهرت بخواه اق ...

نه چیزی نگفتم ولی شوهرم تابخورم زدم ‌ومیگفت توهم زدی وبه من شک بی خودداری

2706