2737
2739
عنوان

پسرم همش آب میخاد

764 بازدید | 34 پست

بچه ها پسرم چهارده ماهشه

همش طلب آب میکنه

از کجا بفهمم راست میگه و بازیش نیست؟!

گاهی سرشو گرم میکنم ولی بازم میگه 

نگرانشم

این حجم آب طبیعی نیست

دیشب با شیشه آب خورد، ۹۰ سی سی، بازم میخاست

بدنشم اکثرا گرمه

اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید

پسر خاهر منم همين بود

هنوزم همينه

نميتونه زياد اب بخوره 

يعني نصف ليوان براش ميريختيم ي ذره بيشتر نميخورد دوباره زود تشنه ميشد انقد ك تلاش ميكرد حق داشت تشنه بشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پسرمنم ۱۷ماهشه همینطوره انگارسرگرمیش شده

شب خیلی هم جیش میکنه

یعنی اگر دو سه بار تعویضش نکنم

صبح تا زیر سینش خیس شده و از پوشک میزنه بیرون

تازه عوضش میکنم بازم پس میده 😭😭😭

خسته شدم انقدر ملحفه شستم و خودشو صبح بردم حمام

پسر منم اینجوریه.سالم سالمه.دائم لیوان دستشه.شبها هم چندبار بیدارمیشه آب میخوره.جنب و جوششون زیاده آب بدنشون کم میشه دیگه.بچه من از وقتی راه رفتن یاد گرفت  زیاد آب میخوره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اگر بازی کنه و تشنه شه عادیه.. اگر کم بخوره ولی هی بگه میخوام عادیه.. اگر طبعش گرمه و گرماییه.. طبیعیه.. اگر برای بازی میگه طبیعیه.. اگر بی رویه آب میخواد بهتره از عفونت و قند بدید براش.. چون عفونت و قند جزء بیماریهاییه که عطش میاره

وا خوب اب بخاد نهایتش میشه جیش بچه هرچی بیشتر اب بخوره بهتره

اخه ی چیزی در شنیدن راحته

میگم شب تا صبح چندبار باید پوشک عوض کنم وگرنه تا زیر سینش خیس میشه و از پوشک فوران میکنه بیرون

2706