2733
2734
عنوان

نامزدم دیشب پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 50 پست
خب پس چشه..مگه میشه ادم 2 هفته دور باشه؟؟؟ اینم راه حله عاخه

چون ب قول خودش من خیلییییییییی کار بدی کردم  و احساسش بهم کور شده ی مدت دور باشیم بهتره 

ولی خودش دیشب پیام داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن توی رابطه ما این چیزا مهم نیس  فقط اقا بعد اون بحث چون من خیلییییی رفتم سمتش و هی گفتم انقد ...

شما مطمئنا شوهرتوو بهتر میشناسی، ولی بنظر من یجورایی ابراز پشیمونی کرده ک بهت پیام داده، شما هم سرد برخورد کردی ، اون بهش بر خورد

2731
سنش کمه 

منم همین فکرو میکنم 

ولی از لحاظ وضعیت مالی چون خیلی مستقل هستش و از سن خیلی کم کار کرده و روی پای خودش بوده و الان توی این سن وضع مالی عالی ای داره فک میکنه عقل کله 

شما مطمئنا شوهرتوو بهتر میشناسی، ولی بنظر من یجورایی ابراز پشیمونی کرده ک بهت پیام داده، شما هم سرد ...

ابراز پشیموووووونی؟؟؟؟؟ هنوز سه روز نشده بهم اون حرفو زد

ینی کار من انقد بد بود ک حسش بهم از بین بره؟؟؟؟؟؟این عشقه؟علاقس؟

منم همین فکرو میکنم  ولی از لحاظ وضعیت مالی چون خیلی مستقل هستش و از سن خیلی کم کار کرده و روی ...

خب همه چیز شرایط مالی نیست اخلاق مهمتره باید بتونه خودشو کنترل کنه 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
2740
خب همه چیز شرایط مالی نیست اخلاق مهمتره باید بتونه خودشو کنترل کنه 

خب همون دیگه منم همینو میگم 

من مگه بازیچه ام ک ی روز بگه احساسم رفته دوهفته دورشیم بعد سه روز بیاد بگه دلم تنگ شده

خب همون دیگه منم همینو میگم  من مگه بازیچه ام ک ی روز بگه احساسم رفته دوهفته دورشیم بعد سه روز ...

باید یه جایی قرار بذارین باهم واضح صحبت کنین همه این چیزارو بهش بگو ازش توضیح بخواه منطقی حرف بزن بگو از تو هم ج منطقی میخوام باید همو قانع کنین 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
باید یه جایی قرار بذارین باهم واضح صحبت کنین همه این چیزارو بهش بگو ازش توضیح بخواه منطقی حرف بزن بگ ...

باید باهاش اتمام حجت کنم

خیلی فکر کردم همین دوسه روز باید تکلیفمون مشخص شه وگرنه بعدا ارامش نداریم

2706