2737
2734

بچه ها فردا تعیین سطح زبان دارم. نمیخوامم جمله حفظ کنم که سطح بالا بیوفتم (چون واقعا سطحم پایینه). ولی حالا مفهوم این یه جمله رو بگید که چطوری بگم (کلمه به کلمه نمیخوام عین این باشه): به زودی وارد مقطع کارشناسی ارشد رشته ی فلان گرایش فلان میشم و دیگه به نظرم خیلی ضروریه که انگلیسی یاد بگیرم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

I would like to enroll in a postgraduate degree soon ... and I think it's very important for me to learn English.

خودمم هنگ. کردم😂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
be zoodi varede karshenasi arshad misham

تینا تو خیلی خوبی عاشقتم   

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2706