2733
2739

تالاسمی دارم چیزی نخورم سردرد و سرگیجه میگیرم اگ روزه هم نگیرم عذاب وجدان ولم نمیکنه

دلم برای شب های شهرم تنگ است    

منم کم خونی زیاد دارم دکتر گفت احتمالا تالاسمی باشه ولی روزه میگیرم تازه سرکارم میرم...

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره بابا چه ربطی داره

البته من نمیگیرم😉😉😉😉 چون کلا کم غذا و لاغرم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
منم کم خونی زیاد دارم دکتر گفت احتمالا تالاسمی باشه ولی روزه میگیرم تازه سرکارم میرم...

بدنم نمیکشه انقد بیحال ک کسل میشم ب بچم نمیتونم رسیدگی کنم😢

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
2738
بدنم نمیکشه انقد بیحال ک کسل میشم ب بچم نمیتونم رسیدگی کنم😢

اسید فولیک میخوری دیگه ایشالا روزی یه دونه؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
نه😑دکتر نمیرم اینم تو بارداری فهمیدم دیگ پیگیر نشدم

تا آخر عمر روزی یه دونه فولیک اسید ۱ میلی گرم باید بخوری

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706