2737
2739
عنوان

کسی ترجمه بلده؟

169 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

چند تا پاراگراف انگلیسی مربوط به شیمی هست

کسی هست کمک کنه ترجمش کنم

خیلی لازم دارم برای ارائه کلاسی میخوام فوریه😣

ممنون

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

ممنونم بچه ها❤

گوگل جمله بندی درستی بهم نمیده

2738
من مترجمم. اما امروز خیلی سرم شلوغه 

حیف

کسیو میشناسین ترجمه کنه

حیف کسیو میشناسین ترجمه کنه

این ترجمه وقت میخواد. ببخش نمی شناسم، امروز وقت ندارم کلی ترجمه دارم.  اگه بعدا سفارش داشتی حتما انجام میدم

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

با استفاده از این روش میتوان خورندگی مس توسط سوخت هواپیما، سوخت توربین هواپیما، سوخت اتوموبیل، حلال های مربوط به تمییز کننده ها، سوخت دیزل، روغن های تقطیری سوخت طبیعی و دیگر هیدروکربن هایی که فشاری کمتر از ۱۲۴ کیلوپاسکال در دمای ۳۷٫۸ سانتی گراد دارند، تخمین زد.

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...

نمیتونی یه کم بزرگترشو بفرستی ... از رو مانیتور نگاه میکنم نمیبینم درست

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
تیکه تیکه برات میفرستم. وقت نمیگیره

خیلی خیلی ممنونم عزیزم

تا قبل شماره 2 میخوام

2706