2733
2739
عنوان

بچها کیا از این رسما دارن؟؟؟؟😲

1635 بازدید | 30 پست

نامزدم میگه بعد رمضون باید برات کادو عیدی بخرم.گفتم نه حالا گفته عصر میام دنبالت چطور بش بگم نمیخوااااام

اگه خرید منم باید براش بخرم بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو عیدها مادرشوهرم ب من عیدی میداد و مامانم ب شوهرم

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

اره باید بخری این رسم ها که خوبه ماله ما هر یدونه کادو هم بیارن از پدر پسر تا مادر برادرش میگرن خوبه این رسم قدرشو بدون 😂😂

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738

ما 

نه دیگه برا دوماد نمیخرن

البته واجب نیس ولی اگه کسی داشته باشه شب عیدو عید فطر و عید قربان و شب چله کادو میگیرن برا عروس

البته الان بخاطر وضغییت افتصادی معمولا فقط شب عید شده یا چله

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

😂بروبخره بگو مارسم نداریم

برامنم مادرشوهرم کادوگرفت گفتم اگ رسمه بگین منم انجام  بدم گفت نه عیدی فقط بزرگترمیده اگ کسی بخادعیدی بده شوهرته نه تو😂😂😂😂😂😂تپلی منه😍

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍