2737
2734

خونه مادرشوهرم مهمونیم،از راه دور اومدم.دیشب موقع خواب پستونک بچمو پیدا نکردم،شوهرم رفت بخره.یکم طول کشید.از شانس من تصادفم کرده بود جزیی

حالا از صبح مادرشوهرم از بس تکرار کرده که وای پسرم دیشب دیر اومد،وای تصادف کرده بود،چرا پستونک رو گم کردین،مواظب نیستین.بخاطر پستونک پسرم رفت بیرون....

دیوونم کرده،خسته شدم.منم فقط سکوت کردم

اه....

خب بچشه،باید بخره.درسته من باید بیشتر دقت میکردم،ولی خب خریده که خریده.چطور من شب تا صبح بیدار میمونم اشکالی نداره،الان ولی پسرش یه ساعت دیر خوابیده بخاطر بچش،ناراحته

.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

گفتی پستونک یادم شیشه آب پسرم افتادم دقیقاچهار روزه قایمش کرده زمین وزمانودنبالش گشتم پیداش نکردم😐

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

ببخشید استارتر عزیز یه سوال دارم

پستونک مدل خاصی داره؟ یعنی نکته ای داره موقع خرید بهش دقت کنم؟ یا فقط ظاهری تفاوت دارن؟

بعد بند پستونکم لازمه بخرم؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2706