2737
2734
عنوان

انرژی منفی و عصبانیت

80 بازدید | 6 پست

سلام خانما.شوهر بنده یکم عصبی بود.و از زمانیکه *به لطف خدا بچه دار شدیم*

عصبانیتش تشدید شده.چون آقای همسر خیلی بچه حساسه خییییلی،،البته ناگفته نماند که مشکلات کاری هم داشته یکی از عوامل،

ومن خیلی از جانب ایشون تحقیر میشم بخاطر بچه و طوریکه اصلا رغبت بیرون رفتن رو ندارم.چون جلو هرکسی که باشه حرف ناراحت کننده میزنه و عصبی میشم و آرامشی هم برام نمیمونه که بخوام به خودش و پسرمون بدم.کسی بوده مشکل منو داشته باشه.راهکار بهم بدین ممنون میشم.دعاتون میکنم.

۸۰ درصد همین مشکلو دارن بچه میاد 

رابطه صفر

احترام صفر

هدیه صفر

فحش هزااااار

تازه دست تنها باید رختخوابو گرم نگه داری،،انگار کرسیه که گرم شه،،،

کلا بچه تررر میزنه به کل زندگی و عقدنامه و عشق،،،نظر منع،،،لطفا به راه راست هدایتم نکنید

جلوش از خودت تعریف کن بگو چه مادر نمونه و کار بلدی هستم و.. چقدر بچه داریم خوبه هر کی دیگه بود فلان

وقتی میشنوه همون رو باور میکنه 

و به مرور مشکلات رفع میشه جالب اینجاست که همچین مردهایی هیچ کمکی تو بچه داری به خانمشون نمی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۸۰ درصد همین مشکلو دارن بچه میاد  رابطه صفر احترام صفر هدیه صفر فحش هزااااار تازه دست تنها ...

اره مادر صبور میشه ولی میشه در کنار بچه عاشقی هم کرد

باید بچه رو صحیح تربیت کرد که همش تو بغل و چسبیده به مادر نباشه مادر باید برای خودش زمان بزاره و همه چیش بچش نباشه

2728

دقیقا همه کار رو از من میخواد انجام بدم.تنبل شده.چهارده روز رستش که میاد خیلی تنبل میشه.مثلا فاصله گوشیش خیلی کمه به خودش به من میگه بهم بده.در ضمن من اصلا اهل محبت آنچنانی نیستم. فقط وقتی خونم جوش میاد یا خیلی دلتنگ میشم قربون صدقه میرم.

واصلا هم بلد نیستم زبون بریزم و دوست هم ندارم.هرکاری کنم از ته دل .چه محبت چه نفرت