2737
2739
عنوان

ترشح يا نشت كيسه اب در بارداري

260 بازدید | 38 پست

بچه ها من تو ماه هفت چند بار قشنگ بلند ميشدم اب گرم رقيق بدون هيچي خارج ميشد ازم و تكرار هم شد مقدارش هم كم نبود 

به مامانم گفتم گفت طبيعيه 

ولي باز رفتم امينوشور تو بيمارستان ازم گرفتن 

منفي بود 

تا وقتي خون توش نباشه و درد نداشته باشيد مشكل نداره 

به دما و خوراكتون هم ربط داره 

منم از بس تو نت سرچ ميكردم وسواس گرفتم 

و اينكه تستش مثانه رو تحريك ميكنه و بهتره انجام نديدش

الكي حساس نشيد اصلا رو اين مساله 👌🏻💀😎😁

#تجربه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم والا من توی هفت ماه نمیدونم اما دوهفته مونده به زایمانم ترشحم همینطور بود ک شما میگی یه مایع زلال حدود ۲۴ ساعت بعدش خواب بودم از خواب بیدار شدم  و موقعی ک ایستادم  مثل یه بادکنک آب ک ترکیده باشه کیسه آبم ترکید و خیلی وحشتناک بود ک سریع رفتم بیمارستان

عزیزم انقدر خیال همه رو راحت نکن واسه شما منفی بوده تستت.شاید یکی با این علائمی که گفتی حتما نشتی ک ...

بله تو بيمارستان گفتن اصلا شايع نيست و خيلي وقت ها حتي اگه نشتي داشته باشه بدن خودش ترميم ميكنه و جاي نگراني نداره

2738
نه سونو ندادم گفتن اول تست ميگيرن اگه مثبت بود سونو لازمه  بعدم حتي اگه كيسه اب مشكل پيدا كنه ...

عزیزم من چند روز پیش دخترمو بخاطر این قضیه از دست دادم ب این راحتی ها هم نیست... احتمالا مال شما ترشح آب کیسه نیست

خدایا شکرت❤
بله تو بيمارستان گفتن اصلا شايع نيست و خيلي وقت ها حتي اگه نشتي داشته باشه بدن خودش ترميم ميكنه و جا ...

من تو بارداری قبلیم داشتم و متاسفانه ترمیم نشد و کیسه آبم به کل ترکید و بچمو از دست دادم

چون نمیدونستم نشتی کیسه آبه و پیگیری نکردم

واسه همین میگم اگه کسی شک کرد به نشتی کیسه آب حتما حتما بره تست آمینوشور بده

سلام عزیزم والا من توی هفت ماه نمیدونم اما دوهفته مونده به زایمانم ترشحم همینطور بود ک شما میگی یه م ...

پرسيدم گفتن بيشتر زايمان زودرس ها بعلا عفونته

وگرنه نشتي كيسه اب باعث تركيده نميشه باعث خشكي ميشه

پرسيدم گفتن بيشتر زايمان زودرس ها بعلا عفونته وگرنه نشتي كيسه اب باعث تركيده نميشه باعث خشكي ميشه

بعضی وقتا نشتی کیسه آب بخاطر سوراخ شدن جزئی کیسه آب بخاطر عفونته که اگه پیگیری نشه میترکه کیسه آب

2706