2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام بچه ها  چرا دعوا میکنید   فایی طلا دقیقا متن خودمو کپی کرده و راست میگه ولی اینکه ...

شما جوابه این مردم ازاری تو یک روز میدی ببین کی گفتم.اینهمه مترو علاف کردی اخرشم یک بنده خدا دیگه زحمته تموم کشیدن شو کشید کاملا بی سر وته تموم کرده بودی.میخام ببینم اگه این بنده خدا نمیذاشت شما میخاسی اینهمه ادمو سرکار بزازی و تو خماری

شما جوابه این مردم ازاری تو یک روز میدی ببین کی گفتم.اینهمه مترو علاف کردی اخرشم یک بنده خدا دیگه زح ...

این بنده خدا که ادامه داستان رو از خودش ننوشته از تاپیک لیموناد کپی کرده 

وقتی یک عده ادم مریض تاپیک رو میترکونن تقصیر لیموناد چیه؟؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
شما جوابه این مردم ازاری تو یک روز میدی ببین کی گفتم.اینهمه مترو علاف کردی اخرشم یک بنده خدا دیگه زح ...

خانم ايشون داستانش رو تموم كرد اما دوباره تركوندنش اين خانم كه اينحا گذاشت قبل كه بتركه ازش كپي مي گيره ميفرسته تو وات شوهرش چون شوهرش هم دنبال مي كرده حالا بنده خدا چه جرمي مرتكب شده 

اين بنده خدا كه الان گذاشته از روي نوشته هاي ندا گذاشته 

بعد كه مي بينه ما ها پيگيريم زحمت كشيذ كپي كرد فرستاد 

همه تقصيرا تقصر گزارش زنهاي عقده اي هست 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
این بنده خدا که ادامه داستان رو از خودش ننوشته از تاپیک لیموناد کپی کرده  وقتی یک عده ادم مریض ...

مگه من گفتم این بنده خدا ازخودش نوشته درضمن لیمو ناد هم میتونست اول تایپ کنه بعد بزاره وقفل کنه و اینکه اینقدر بی سر وته تموم نکنه

خانم ايشون داستانش رو تموم كرد اما دوباره تركوندنش اين خانم كه اينحا گذاشت قبل كه بتركه ازش كپي مي گ ...

ای بابا مگه من در مورد این بنده خدا چیزی گفتم خدا انشالله  به دلش ارامش بده منم براش صلوات فرستادم یکم دقت کنین من پسته لیموناد رو ریپلای کردم

ای بابا مگه من در مورد این بنده خدا چیزی گفتم خدا انشالله  به دلش ارامش بده منم براش صلوات فرست ...

عزيززدلم منم ليموناد گفتم ديگه منظورم اينه ليموناد نوشته بوده اما تا قبل اينكه ماها ببينيم تركونده بودنش ، بفزم خوب شد اين خانم از قبل كپي كرده بوذ ، تاپيك ليموناد سه باز تركوندن 😊

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
سلام بچه ها  چرا دعوا میکنید   فایی طلا دقیقا متن خودمو کپی کرده و راست میگه ولی اینکه ...

عزیزم ادامه داستان تو نمیذاری؟؟

بعد عروسی چیشد؟

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

چی میگی حالت خوبه اون بنده خدا که میگی از روی تاپیک خودم کپی کرده 

من قصد علاف کردن کسیو نداشتم خودت بشین داستان زندگیتو مو به مو مثله من بنویس ببین چقدر وقت گیره 

چی میگی حالت خوبه اون بنده خدا که میگی از روی تاپیک خودم کپی کرده  من قصد علاف کردن کسیو نداشت ...

برو بابا حالت خوب نیس مگه من گفتم از خودش نوشته پست ها رو قشنگ بخون بعد جواب بده.

2706