2737
2734
عنوان

تاپیک قبلیم ادامش

127 بازدید | 5 پست

از صب هرچی پدرشوهرم به همسرم زنگ زده بود جواب نداده بود تا عصر ک جواب داد بود و باهم بحث کرده بودن منم عصری یدفه خوابم برد ساعت 9بیدارشدم زنگ زدم ج نداد

بهش اس دادم من فردا میخام رم کلاس برام پول بزن بعدش یکی دوبار دیگم زنگ زدم ج نداد خودش زنگ زد ج دادم دیدم بغض کرده و سریع قط کرد منم دوباره زنگ زدم جواب نداد بهش اس دادم چته دوباره چرا اینکارارو میکنی

ادامه...

تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا

دوباره زنگ زدم جواب داد گریه کنان ک من اعصابم خورده و تنهام و اینا گفتم کجایی گفت حرم گفتم میخای بیام گفت نه شب وقت اومدن تو نیست وگرنح خیلی دوس داشتم صبر کن خودم میام خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد ساعت11اومد خونه منم اولش فقط سلام دادم و محل ندادم خودش اومد بغلم کرد همش گفت ببخشید و فلان گفت دیگ هیچوقت اینکاررو نمیکنم گفتم کدوم گفت از خونه نمیزارم برم گفتم کارت چی؟گفت اونو از شنبه برمیگردم سرکارم الان حال روحیم خوب نیس

چندروز استراحت کنم 

گفت ناراحتم از دست خودم ک هرچی میدوام ب هیچ جا نمیرسم گفتم من کمکت میکنم بعدم اومدیم خوابید

2728

مرسی از اون عزیزایی ک صب گفتن اون دوتا اس ها رو نفرستم چون واقعا داغون بودم و حالیم نبود دارم چیکار میکنم وگرنه الان من مقصر بودم