2733
2739
عنوان

معرف ازدواج......

499 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

اگر فردی وایا موسسه‌ای میشناسید که معرفی کنند مورد برای ازدواج لطف کنید و بگید(شیراز)

دوستان چندتا معرف رو پیشنهاد دادن،،اگر شما معرفان دیگری میشناسید بگید

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آدم حسابی ک اینجوری دنبال زن گرفتن نمیره پس ببین چقد داغونی جالب چندتام معرفی کردن شمام ن گفتید😏

خیلی خیلی ممنونم که اینقدر عفت کلام داشتید🙏

و اینکه بنده دارم مطرح میکنم به این معنا نیست که شما یک فرد رو معرفی کنید برای ازدواج،،بلکه برای این بود مؤسسه ویا مراکزی در شیراز معرفی شود

و من اگه اون بزرگواران را قبول نکردم بخاطر این بود که خانواده جلو رفتن و من نمیخوام کسی حتی یک درصدم بخاطر وضع مالی خانوادم جواب مثبت بدهد

2738
تبیان سایت تبیان الان میان قورتت میدن

واسه شیراز معرف نداره

آیا میشه  شهرهای دیگه ؟

بله دوستان قورت نمیدن فقط یکمی حوصلشون سر میره ،، اشتباهی اینجا چیزی تایپ میکنند که خیلیم با عفت کلام میگنش

نمیدونم ولی اگه شرایط خیلی ضروری و برای ازدواج ندارید لطفا اینطوری اعتماد نكنید 

نمیدونم شرایط ضروری از نظرتون چیه

ولی من برای دینم دارم مشکلات و سختیاشو تحمل میکنم

تعارف که نداریم،،پاک نگهداشتن چشم و دین داخل این روزا که بعضی از دخترا بخشید بخشید،، مثل دخترای بدکاره لباس میپوشن خیلی سخت شده

طبق اماری که گرفتن از ورودی های سال 97،،دخترانی که گفته بودن بخاطر ازدواج وارد دانشگاه شدیم65درصد بوده البته مکنه کمتر ویا بیشتر باشد،درست یادم نیست،،و من خودم داخل بسیج دارم پیگیری میکنم که یک موسسه زیر نظر دانشکاه برای همسریابی بزنیم،،مثل دانشگاه شیراز

حالا نمیدونم چرا بعضی‌ها فکر میکنند ازدواج سن خاصی داره؟

اگه ازدواج باشه،،دختره نمیره با پسر ویا بلعکس دوست بشن،،بلکه زندگی میسازن و میدونن که کنار همدیگه هستن و متعهدن

2706