2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داشتیم پسر خوب اخه الان .....خیلی سنتون کمه چرا میخوای ازدواج کنی وضع مالیت خوب هست؟؟؟؟

من حودم پسرم

وضع مالی خودم نه و فقط سرمایه اولیه ایجاد کار دارم

ولی خانوادم وضع مالی خوبی دارن ولی اصلا نمیخوام رو پول خانوادم حساب کنم

من حودم پسرم وضع مالی خودم نه و فقط سرمایه اولیه ایجاد کار دارم ولی خانوادم وضع مالی خوبی دارن ولی ...

نمیتونی حساب باز نکنی غیر ممکنه ولی اگه بخوای رو خودت حساب باز کنی چند ساله دیگه شاید بتونی چرا احساس میکنی حتما الان باید ازدواج کنی

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2740
نمیتونی حساب باز نکنی غیر ممکنه ولی اگه بخوای رو خودت حساب باز کنی چند ساله دیگه شاید بتونی چرا احسا ...

بنده حساب نمیکنم،،پدرمم از هیچ رسید به بالا

و منم هینکارو میکنم،،امتحان کردم،شده

چرا ازدواج نکنم🤔

دارم کارمو رااندازی میکنم و میتونم یه خانواده رو اداره و تامین کنم ان شاءالله پس چرا ازدواج نکنم؟

ببخشید،،ولی الان اگه جونی بخواد ازدواج کنه بعضی ها همین حرف شمارو میزنن،،شما چه دلیلی دارید که میگید چرا این زمان؟

بنده حساب نمیکنم،،پدرمم از هیچ رسید به بالا و منم هینکارو میکنم،،امتحان کردم،شده چرا ازدواج نکنم🤔 ...

خیییییلی سنت کمه مطمعنن چن ساله دیگه معیارهات عوض میشه  ولی بازمم نمیشع گفت خوب قبول دارم شما هم نیازهایی دارین ولی صرفا فقط برای رفع این نیازها ازدواج کردن اشتباهه

خیییییلی سنت کمه مطمعنن چن ساله دیگه معیارهات عوض میشه  ولی بازمم نمیشع گفت خوب قبول دارم شما ه ...

شما کاملا درست میگید

و من تغریبا 1/5ساله کاملا تغییر کردم و معیار هام هم تغییر کردن،،ولی منم نشستم کتاب خوندم،معیارهای درست و منطقی رو برای زندگیم رو فهمیدم،،و خود اصلیمو پیدا کردم

اصولا اقایون اول میبینن و عاشق میشن و بعدا یادشون میوفته معیار مهمتر از چهره ست و تغریبا مطالعه هم ندارن در این موضوعات(کتوب عباسی ولدی،،عالین)

و اینکه میگید نیازهاییی،،درسته ولی نمیدونم چرا اینو هم درنظر نمیگیرید که بیش از نیمی از دین انسان کامل میشود

شما کاملا درست میگید و من تغریبا 1/5ساله کاملا تغییر کردم و معیار هام هم تغییر کردن،،ولی منم نشستم ...

خوب با توجه به حرف زدنت ون واقعا فهمیدم پسری هستین خییییلی عاقل و فهمیده و سنجیده عمل میکنی 😊