2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته چیکار کنم حالم خوب شه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک زدم ب سیم اخر نیاد هم میمونم برا همیشه سختمه الان ک فکرشو میکنم اتیش میگیرم ولی باید حلش کرد یا ...

منم از زندگی خیری ندیدم داستان زندگیمو تعریف کنم گریه داره

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️
انقد امروز حرص خوردم شکمم خیلی درد میکنه میترسم چیزی بشه😭

بچه ها گناهی ندارن یه دلیلی که من هیچی نمیگم کلا بخاطر بچس😢

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2728
اره نمیشه کاریش کرد شاید با مشاوره حل بشه ولی من باید تنبیهش کنم این مرد رو

تنبیه خیلی وقتا جواب داده . من خواهرم بچه هات ۱۱ ساله بودن . گذاشتشون و برگشت خونه بابام ۳ ماه موند. شوهرش خیلی تغییر کرد و بهتر شد 

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
من بشخصه هیچوقت خونه بابام برنمیگردم . خانوادم هیچوقت حمایتم نکردن

اگه حمایت میکردن ک حال و روز مااین نبود ولی حتی اگه حمایتم نکنن مهم نیس نمیتونن بیرونم کنن ک اگرم بیرونم کنن بهتر والا اصن همش فک میکنم خدایا چرا همیشه بایدتحت السلطه ی مرد باشیم اول پدر دوم شوهر برگردم سر خونه اول خیلی بهتره خیلی خار شدم کسی اندازه من تحمل نکرد

2740
 اگه حمایت میکردن ک حال و روز مااین نبود ولی حتی اگه حمایتم نکنن مهم نیس نمیتونن بیرونم کنن ک ا ...

شوهرم امروز بعد ۱ هفته آوردم خونه مادرم گفت اگر یه وقت کسی چیزی گفت ناراحت شدی سریع بگو برگردونمت خونه . 😑 تا این حد میدونه که اینا یهو ناراحتم میکنن

شوهرم امروز بعد ۱ هفته آوردم خونه مادرم گفت اگر یه وقت کسی چیزی گفت ناراحت شدی سریع بگو برگردونمت خو ...

ببین ماها هم ماشالله همه جیک و پیکمونو میگیم اصن مقصر خودمونیم ی مرد اگه بدونه زنشون حامی نداره شیر میشه

ببین ماها هم ماشالله همه جیک و پیکمونو میگیم اصن مقصر خودمونیم ی مرد اگه بدونه زنشون حامی ندار ...

آره واقعا☹☹