2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته چیکار کنم حالم خوب شه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2341 بازدید | 56 پست
 دوسش دارم ولی عزت نفسی نمونده برام با تمام شرایطش ساختم وقتی کار بجایی رسید ک نمیتونم بهش گفتم ...

اره منم انقد غرورم خورد شده خسته شدم😭😭😭😭

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت حرفشو میندازه جلو منو مقصر میکنه کم میمونه من معذرت خواهی کنم😒😏

چرا زن های باردار رو کسی نمیفهمه؟ چرااااااا😢

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2728
 من بد عادتش دادم اکثرااااا خودم معذرت خاستم 

هرچی بشه شوهرم تهش میگه مقصر تویی بهش میگم‌ منو تو خونه تنها نزار وقتی سرکار نیستی حداقل بمون خونع یه دادو قالی راه انداخت میگفت همه شوهراشون تو کوچه خیابونن اونوقت تو میگی‌ من بشینم خونه کلی حرفای دیگه تهش کم مونده بود بگم غلط کردم فقط لال شو

دوسش دارم ولی عزت نفسی نمونده برام با تمام شرایطش ساختم وقتی کار بجایی رسید ک نمیتونم بهش گفتم ...

من خودم بشدت کوتاه اومدم. بخدا از هرچیزیم زدم بخاطر دوستداشتن. بخاطر همین کوتاه اومدن ها بعد ب مشکل بر میخوریم ☹

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
2740
فک میکنن فقد خودشونن ک غرور دارن ماه رمضان تموم شه میرم خونه بابام میزارم اینقددددد التماس کنه تا قد ...

من میدونم حتی اگه برم خونع بابام هم دنبالم نمیاد میگه تقصیر اونه

من خودم بشدت کوتاه اومدم. بخدا از هرچیزیم زدم بخاطر دوستداشتن. بخاطر همین کوتاه اومدن ها بعد ب مشکل ...

اره نمیشه کاریش کرد شاید با مشاوره حل بشه ولی من باید تنبیهش کنم این مرد رو

من میدونم حتی اگه برم خونع بابام هم دنبالم نمیاد میگه تقصیر اونه

من ک زدم ب سیم اخر نیاد هم میمونم برا همیشه سختمه الان ک فکرشو میکنم اتیش میگیرم ولی باید حلش کرد یا ب اشتباهاش پی ببره یا جدا میشیم و تمام

فک میکنن فقد خودشونن ک غرور دارن ماه رمضان تموم شه میرم خونه بابام میزارم اینقددددد التماس کنه تا قد ...

من بشخصه هیچوقت خونه بابام برنمیگردم . خانوادم هیچوقت حمایتم نکردن

2706