2737
2739
عنوان

خدا همتونو شفا بده(مخاطبم اونایی هستن که مریضن)

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا میشه سر یخچال حمید عوضی زنگ میزنه با مادر ندا میگه یخچالو پر کنید و دعوا بالا میگیره و قهر و طل ...

اه طلاق بگیره دیگه

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2731
من نخوندمش اصلا.ولی همش تاپیک تعطیل شدنش میبینم .عجیبه واقعا هی تاپیکش تعطیل میشه رکورد زدن   & ...

آخه چون تاپیک خیانت نیس برا همین اگه تاپیک شوهر و‌منشی و یا دختر خاله بود الان خودشونو جر داده بودن تا صفحه چهارصدم رفته بود

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
اقا خدایی بگید چی شد من تا یخچال خالی خوندم 😐

من تا همینجا خوندم.که حمید زنگ زده به بابای ندا گفته یخچالتونو پر کنید و...

باباشم گفته طلاق بگیرن...

کنجکاووم‌که بدونم‌ چیشد بعدش

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔

بنظرم ندا اکر بشینه کتاب زندگیش رو‌بنویسه یه روزه کتابش فروخته میشه  اینقدر که ما زجر کشیدیم این سه روز سر خوندن این قصه

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
من کلا نخوندم و نمیدونم چیه . ولی دو روزه تو سایت اسم است خانمه . دو روزه هم طرفداران فقط با فحش و ب ...

آخه واقعا کاربرا شورشو دراوردن.لیموناد دلش میخاد کند بنویسه .دلیلی نمیشه که گزارش میزنن.دوس ندارن نیان تو تاپیکش.هزار بار تاپیکش ترکیده بدون دلیل

2738
حرصمو درآورد این دختر چرا انقدر باهاشون راه میاد و کوتاه میاد اه بچه ها باید تا باز میشه تند تند ا ...

اره ایندفعه همینکارو باید کنم

من نصفه خواندم اما تا همینجا که خوندم خیلی عجیبه پدرش که تا این حد ادم اجتماعی بوده چطور نتوانسته تشخیص بده طرف حسابش چه ادمای بیکلاس و بیجنبه ای هستن اصلا ادامه دادن با این خاندان عجیب بود 😳😳

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )