2733
2739
عنوان

من یه مادر مجردم

616 بازدید | 28 پست

طلاق نگرفتم كلا مجردم ولی یه پسر یك سال و نیمه دارم! خواهرزادمه 

خواهرم افسردگی بعد زایمان گرفت شدید من بچه و آوردم پیش خودم و بزرگش كردم حالا شده یك سال و نیمش كلی جشن براش گرفتم و عكاسی و لباس ست و! حالا هیچی دیگه پدر و مادرش اومدن شدن صاحبش از یه جهاتی خوشحالم از یه جهاتی دیگه حس مادرانه دارم نمیتونم بدمش به كسی به منم میگه مامان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اساس کار اشتباه بوده 

کاش به خواهرت کمک میکردی که حالش بهتر شه یا تو بچه داری کمکش میکردی 

مسلمه که اونا بچشونو میخوان گلم الان هم واسه تو سخته هم واسه اون طفل معصوم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اخهی عزیزم چقد سخت،خوب اشکال نداره توهمیشه خاله ی مهربونش میمونی دیگه مسولیت ایندشو نداری ولی همیشه هستی پیشش

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2738

اون بچه هم بهت وابسته شده، هیچ میدونی؟

شرایط سختیه، که قطعا تا مدتها به‌حالت عادی برنمیگرده‌

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

منم خواهرم سرکار میرفت بچهاشو داد ب من تا 8 شب پیش من بودن دانشجو هم بودم وقتی میبردشون انگار جونمو میگرف خیلی وابسته بودم بهشون حستو درک میکنم و از خدا برات بهترینها رو ارزو دارم مهربونم❤😍

2706