2733
2739
عنوان

خانما کی کمکم میکنه

72 بازدید | 13 پست

من امروز پریود شدم و تا ۵ روز نمیتونم قران بخونم جز ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ رو اگه میشه نفری یه جز بردارین ب نیتم بخونین منم براتون دعا میکنم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرانتونی فقط سوره هایی که سجده واجب دارن ونباید بخونی خوندن بقیش ایراد نداره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
وا، چرا نتونی؟!

اخه نمیشه گناه داره

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

چه کاری

خب گلم صوتش رو گوش بده

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2740

کجا گفته شده نمیشه ؟! 

موردی نداره، بخونید

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

اخه سرچ کردپ تو اینترنت نوشته ب جز ایات سجده دار اگه بیشتر از ۷۰ ایه بخونم کراهت شدید داره

بابا حالا نمیخواین کمک کنین بگین نیمخوایم🤣

گناه رو از کجا اوردین؟!!!!!

گناه ک ن ولی نوشته بود بیشتر از ۷۰ ایه بخونی کراهت داره