2737
2739
عنوان

خانمای عمل کرده بیان😵😵😵

126 بازدید | 14 پست

کسی اینجاکیسه صفراعمل کرده؟چندوقته؟اذیت نمیشین؟همه چی میخورین؟ردعمل نمیسوزه؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋

عمه من عمل کرده الان که مشکلی نداره،خداروشکر همه چی هم میخوره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عمل کردم چند ساله الان اولاش باید یکم رعایت کنی خیلی مواظب باشی همون یکسال اول بعدشم کم کم بدنت عادت می کنه البته سعی کن چریی و گوشتو کوبیده اینا کم بخوری چون بدنت از تو حالت سوزش می گیره کلا باید یجورایی رعایت چربی جات بکنی

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
من عمل کردم چند ساله الان اولاش باید یکم رعایت کنی خیلی مواظب باشی همون یکسال اول بعدشم کم کم بدنت ع ...

من همون بخیه زیرسینه میسوزه گاهی.یماهه عمل کردم

2738
آها اون که داره جوش می خوره نگران نباش 

عزیزم مگه خیلی اضاف وزن داری؟یااززایمانه زیاده یاچاقی زیاد.شماکه زایمان نکردی چراسنگ صفراداشتی؟

عزیزم مگه خیلی اضاف وزن داری؟یااززایمانه زیاده یاچاقی زیاد.شماکه زایمان نکردی چراسنگ صفراداشتی؟

مم دقیقا نمی دونم چرا گرفتم ولی خب یکمی اضافه وزن داشتم قبلا الان ولی نزدیک 17 کیلو با رژیم از پارسال کم کردم قبلا آره تپل بودم 

شما مگه زاینمان کردی گرفتی

اره من قبلاکه دردی نداشتم یکی دوماه بعدزایمانم دردای شدیدمعده میگرفتم و...رفتم سونومشخص شدسنگه.اخه سنی ندارم25سالمه.شماچ سنی هستین

اره من قبلاکه دردی نداشتم یکی دوماه بعدزایمانم دردای شدیدمعده میگرفتم و...رفتم سونومشخص شدسنگه.اخه س ...

من از مجردی درد داشتم ازدواج که کردم بازم ادامه داشت رفتم سونو گفتن کیسه صفراست من 32 سالمه

من از مجردی درد داشتم ازدواج که کردم بازم ادامه داشت رفتم سونو گفتن کیسه صفراست من 32 سالمه

دوتابچه دارم

2706