2737
2739
عنوان

تنفر از همسر

215 بازدید | 14 پست

سلام، روزتون بخير، ميخوام ببينم كسي مثل من هست كه از شوهرش متنفر باشه؟ سه ساله ازدواج كردم و بنا به دلايلي نتونستيم بريم سر خونه زندگي خودمون، بخاطر اختلافات و مشكلاتي ك داريم ازش بيزار شدم، لطفاً راهنمايي كنيد چيكار كنم تا كارمون به جدايي نكشه

من حس میکنم تودعوا ها خیلی کوتاه اومدی

خطا دیدی وصبوربودی

همین سکوتت باعث تنفرشده

بایدمشکلات ذهن ناخودآگاهت باهمسرت برطرف شه

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیزاری اما نمیخوای جدا شی؟

معلومه هنوز دوسش داری که اینجوری میگی بنظرم برو مشاوره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

ازش متنفری بعدش میخوای کاری کنی جدا نشی؟ اول تکلیف خودتو با دلت مشخص کن بعد برای ادامہ ی زندگیت تصمیم بگیر

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
من حس میکنم تودعوا ها خیلی کوتاه اومدی خطا دیدی وصبوربودی همین سکوتت باعث تنفرشده بایدمشکلات ذهن ...

دقیقا منم همینجورم خیلی از حرفارو دوست دارم بهش بگم ولی حوصله تنش و دعوا ندارم برای همین تا حرفی میزنه حالم بد میشه و دلم میخواد از زندگیم حذفش کنم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2738
دقیقا منم همینجورم خیلی از حرفارو دوست دارم بهش بگم ولی حوصله تنش و دعوا ندارم برای همین تا حرفی میز ...

اتفاقا کاملا اشتباهه

سکوت خوبه امایه راه حل موقتیه که فقط آتیش مردبخوابه تووقت داشته باشی حرفاتو تنظیم کنی باسیاست بهش بگی

نه که کاملا هیچی نگی

اینجوری میبری

ازاین به بعد شمابعددعواهرچی تودلته باادب وسیاست حتمااا بهش بگو

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

با خانواده من خيلي بد برخورد ميكنم ولي از من ميخواد هميشه احترام خانوادشو نگه دارم و هميشه زنگ بزنم و جوياي احوالشون باشم، البته من با خانوادش مشكلي ندارم و خودم دوست دارم بهشون احترام بزارم ولي وقتي ميبينم به خانوادم بي ادبي ميكنه حالم بد ميشه

مشكل بعديمون هم اينه ك هرچي پس انداز داشتيم و به برادرش داده براي ساخت منزل، و ما الان خودمون پول اجاره منزل هم نداريم، و تازه هم فهميدم ك وام گرفته و داده به خواهرش و به سختي كار ميكنه تا قسط اين وام و پرداخت كنه، جرات اعتراض ندارم چون منو بي حرمت ميكنه و زنك ميزنه به خانوادم ك دخترتون و نميخوام، احساس ميكنم هيچ زندگي در آينده منتظرم نيست، جديداً ازش متنفر شدم

اتفاقا کاملا اشتباهه سکوت خوبه امایه راه حل موقتیه که فقط آتیش مردبخوابه تووقت داشته باشی حرفاتو تن ...

چ اهمیتی داره وقتی اینقدر خودخواه ک نخواد حتی رو حرفاش فک کنه 

نامزدی زیاد باهاش دعوا میکردم ولی الان اصلا حوصلشو ندارم بیشتر خودم با بچه سرگرم میکنم تا بلاخره یه روزی بفهمه در مقابل اخلاقش چه کوتاه امدم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

نه دوسش ندارم ، فقط از دعوا و تنش خسته شدم، اوايل حرفامو ميزدم ولي الان واقعاً حوصله دعوا ندارم، خانوادم بي نهايت مخالف طلاق هستن، تا ما دعوامون ميشه اونا هم با من بد ميشن، پشتوانه اي ندارم بعد از طلاق

چ اهمیتی داره وقتی اینقدر خودخواه ک نخواد حتی رو حرفاش فک کنه  نامزدی زیاد باهاش دعوا میکردم و ...

نه عزیزم اون متوجه نمیشه چون فکرمیکنه تووظیفته

درمقابل مرد ا دو تانکته یادت باشه 

1-مهربونی وفداکاریت حتما باید حدداشته باشه وسرهرچیزی کوتاه نیای

2-خودتوبراشون بگیری وکاملا بااعتمادبه نفس باشی

تاارزش وخوبیات به چشمش بیاد

من یه آشنادارم که انگشترشو میفروخت که فقط مهمونای شوهرش میان آبروداری کنه شوهره تااااا لحظه ی آخر هم اونورکه بایدنفهمید چقدرزنه براش تلاش کرد

ولی دخترخالم خیلی خودشومیگیره اصلا نازشوهرشونمیکشه بااینکه شوهرش حقوقشم پایننه این هرروز بیشترازقبل طلا داره

شوهره قدرشواینجوری میدونه دورشم میگرده هرجابخواددخترخالم هم میبرتش

برای مردا نباید خودت باشی باید سیاست داشته باشی واقعا وصدالبته خودتوبالاببری

2706