2733
2734
عنوان

تو رو خدا جواب منم بدین

193 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.خوبین؟ از دیشب وقتی سینه راستمو فشار میدم از نوکش یه ماده زرد رنگ مثل عفونت میاد.خیلی ترسیدم.مقدارش زیاد نیست.هر سریم ک فشار میدم نمیاد.این نکته هم ک چند ماه قبل اقدام به بارداری کردم.آی وی اف کردم و آمپول و داروهای هورمونی مصرف کردم.میتونه دلیلش همین باشه؟ سینه ام شله.سفت یا توده ای احساس نمیکنم.تو رو خدا هرکی تجربه داره بهم بگه.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه بخاطر دارو باشه ولی حتما حتما برین یه متخصص غدد چک بشین متخصص زنان هم برین طوری نیست لازم باشه ارجاعتون میده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2731
2738
پرولاکتینت بالا نیست؟

من مجرد بودم اینکارو کردم بر منم ترشح داشت الان که ازدواج کردمم بازم میاد زندایم دید نگرانم مال اونم فشار دادیم ترشح کرد دکترم رفتم گفت انقد تحریکش کردی با دست اینطور شده مشکلی نداره

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار
2706