2733
2739
عنوان

بچه‌ها خیلی تنهام

187 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من ۴۲ سالمه بیمار اعصابم و دارو میخورم یه پسر ۷ ساله دارم احساس تنهایی بیچارم کرده یه دوست خوب از تهران میخوام که منو درک کنه باشوهرم اختلاف دارم ولی بخاطر بچه با همیم دلم پر غصه و تنهاییه تروخدا کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با همسایه رفتو امد کنین.یا میری پارک یه ادم مطمئن پیدا ون دوس شو اول تو پارک قرار بزار مطمئن شدی خوبه رفتو امد

یا برو باشگاه.

خوبه خودم اینارو میدونم دوستی ندارم😒😒😒😒

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2738

آخه اینطوری دوست پیدا کردن یه کم سخته.. از توی سایت و دنیای مجازی...پیشنهادم اینه عصرا برای پیاده روی برید یا باشگاهی چیزی پیدا کنید... تکی محیط های این چنینی امکان اینکه دکست و هم صحبت هم فاز خودتون رو پیدا کمید خیلی بیشتره

میدونی این زمونه کسی اشنا باشه و ادمو بشسناسه بنظرم بیشتر اعصاب خوردی داره بعدا نگران اونم باید باشی ک واست اعصاب خوردی جدید درست نکنه

دوست مجازی نداری؟

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
نه متاسفانه خیلی دلم میخواد داشته باشم

عزیزم من تهران نیستم ولی خوشحال میشم باهم مجازی در ارتباط باشیم

چندسال پیش وسواس فکری داشتم و مهار شد هرچند خیلی سخت بود و دندون قروچه اومده بود سراغم.. اگه کتاب راه های عملی مقابله با وسواس از مظاهری رو بخونی میتونه خیلی کمکت کنه

2706