2737
2739
زوده . ماه آخر. از داروخانه بخر.

مرسي عزيزم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

جنین ماه اخر وزن میگیره منم غذام رو تغییر ندادم تا چند هفته پیش وزنش کم بود الان خوب شده تنها چیزی که میخوردم کپسول پرینتال که مکمل ویتامینی هست هر روز میخوردم غذام هم مث قبل بارداریم هست

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان ...خب فعلا غذاهای سالم و مقوی مثل بادام و شیر و کلا لبنیات بخور تا ماه های اخر که‌ماه وزن گیر ...

ماه هشت و نه هم لیشتر غذاهای کبابی و ابگوشت و لیدی میل و اینا تاثیر داره .من دختر اولم با اینا هفته ۳۸ حدود سه کیلو و دویست ب دنیا اومد

شربت اشتها اور خوب واسه نی نی سراغ دارید برام اسمشو بفرستید .دعاتون میکنم 
ای جان ...خب فعلا غذاهای سالم و مقوی مثل بادام و شیر و کلا لبنیات بخور تا ماه های اخر که‌ماه وزن گیر ...

ببخشيد اخه من رفتم سونو بهم گفتن اندازه استخوان بچه اينا ميخوره به هفته هفده نه هفته هيجده ...من خودمم ويار شديد دارم  فردا ميخام برم دكترم بش بگم دوتا دميترون بخورم تا بتونم غذا بخورم من خودمم پنجاه ونه كيلو بودم بعد بارداري شدم پنجاه ودو ...بيشتر نگران اين بچم ...بعد اينكه يني بچه ماه اخر وزن ميگيره؟

2728
ببخشيد اخه من رفتم سونو بهم گفتن اندازه استخوان بچه اينا ميخوره به هفته هفده نه هفته هيجده ...من خود ...

ببین در مورد اندازه و مطابقتش با سن بارداری شما جواب سونو رو به دکترت نشون بده بذار اون نظرشو بگه .شاید همون ۱۷ هفته باشی .خب پیش میاد گاهی .

اما وزن جنین بله ،جنین دو ماه اخر به اصطلاح بدنش گوشت میگیره .نگران هم نباش توکل به خدا کن 

ببخشيد اخه من رفتم سونو بهم گفتن اندازه استخوان بچه اينا ميخوره به هفته هفده نه هفته هيجده ...من خود ...

من سر دختر اولم ۷ کیلووووو کم کردم .باورت میشه ؟از ویار داشتم میمردم 

ببین در مورد اندازه و مطابقتش با سن بارداری شما جواب سونو رو به دکترت نشون بده بذار اون نظرشو بگه .ش ...

خب مثلا من از اولين روز پريوديم حساب كردم بعد هفت روزم پريود بودم به خاطر اين نميشه ي هفته عقب باشه؟

خب مثلا من از اولين روز پريوديم حساب كردم بعد هفت روزم پريود بودم به خاطر اين نميشه ي هفته عقب باشه؟

اره اینم حرفیه .اما‌نگران مباش ببین دکترت چی میگه .

2738
من سر دختر اولم ۷ کیلووووو کم کردم .باورت میشه ؟از ویار داشتم میمردم 

هفت كيلو خيلي زياده واقعا ...من تو كلينيك دكترم كه ميرم اونايي كه هم هفته من هستند همه شكماشون بزرگ الا من 🤦🏻‍♀️😞...هميشه دوس داشتم تو بارداري چاق نشم ولي الان ميفهمم فقط بچه مهمه كه سالم باشه